Autor Zpráva
BlackMartin
Profil
Jak mám přesměrovat porty z modemu na PC ?? Děkuju
joejoe
Profil *
spatne polozena otazka.

O jaky modem se jedna ? (Presny Typ zarizeni, Vyrobce, Model)

Co mas namysli pod pojmem presmerovani portu a proc to chces delat?

Pravdepodobne mas namysli neco jako "kabelovy modem" nebo "adsl modem" - u techto zarizeni hodne zalezi jestli jsou pripojene primo do pocitace pomoci serioveho portu (RS-232), paralelniho portu, usb nebo pres ethernet.

Dokonce by se dalo mozna odhadnout, ze mas ADSL modem + router a na nem chces nastavit presmerovani nejakeho TCP portu do vnitrni site. Obecne plati, ze tyto zarizeni se daji konfigurovat bud pres webove rozhrani nebo pres telnet.

V pripade, ze ti mam dat dobrou radu, tak si najdi nekoho kdo tomu rozumi a nech si to od nej nastavit. Vyjde te to rozhodne levneji nez oprava rozdrbaneho nastaveni..
BlackMartin
Profil
Mám ADSL Router přes Ethernet je to od Edimax a je to AR-7064+B .

Potřebuji to protože jsem měl na svém pc server na hru a lidé se připojovali přes mou IP a ted když jsem si koupil router tak už to nejde, ale dočetl jsem se že se musí přesměrovat porty nebo nějak tak .................
ondra_knezour
Profil
Podle manuálu k podobnému modelu od Edimaxu hledáš to, co je v menu routeru jako Advanced Configuration -> Virtual Server a nebo Port Mapping. Čísla portů a protokol (TCP/UDP), který chceš přesměrovat zjistíš buď v manuálu ke hře nebo tak někde, záleží na hře. Můžeš taky zkusit dotaz do googlu jméno hry edimax ar-7064 port forwarding, třeba něco vypadne.
BlackMartin
Profil
OK zkusím to děkuju vám moc ........
BlackMartin
Profil
Mno tak jsem to zkusil a furt nic :( už si nevým rady .............
Davex
Profil
Lze postupovat podle návodu na http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Edimax/AR-7 064G+A/AR-7064G+Aindex.htm
BlackMartin
Profil
Jj díky ale není tam ta aplikace :(
Davex
Profil
Při znalosti čísla TCP nebo UDP portu, který ta aplikace používá, lze návod použít. Jenom se zadá jiné číslo portu.
BlackMartin
Profil
Jj to jsem udělal a furt nic ........
koudi
Profil
Jj to jsem udělal a furt nic ........
Tak to se asi budeš muset snažit. Normálně to na tomhle routeru funguje, tak bych to viděl spíš jako PEBCAK
BlackMartin
Profil
Hmm tak to se mě netíká :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0