Autor Zpráva
koule
Profil *
mam jeden web a články se tam přidávají pomocí DB a malého RS. Při výpisu z databáze se to includuje do Indexu.php .ale text kterej se vypíše pokračuje normálně v řádku dál, místo toho,ab se na konci divu zalomil (na další řádek) Jak to vyřešit. NIC NEJDE.

Prosim nákého profíka aby zkusil odpovědět. Zatim si stim nikdo nevěděl rady. MOC DIK

Konkrétně je to na stránce http://ltcpodebrady.ic.cz
Školník
Profil
Slovo se samo od sebe nezalomí (jestli myslíš to wwwwwwww). Jedině to po výpisu z databáze a před vložením do stránky prohnat skriptem, který by delší slovo než např. 50 znaků rozdělil.

*nejsem profík, tak snad jsem se nesek*
DJ Miky
Profil
Musíš tomu dát pevnou šířku a v CSS overflow:hidden, nebo v PHP využít fce wordwrap.
koule
Profil *
v tom cssku jsem zkoušl vše, ale nic nejde. Přes to php by to asi nák šlo, ale něco jiného už neni(nejde)?
DJ Miky
Profil
Přes to php by to asi nák šlo, ale něco jiného už neni(nejde)?

Ještě můžeš využít regulární výrazy, ale o žádném napsaném přímo pro tenhle případ nevím.
peta
Profil
koule
Pokud ma div misto, tak pokracuje do konce.
Pokud mas dlouhy radek, tak ten se nezalamuje nikde a musel bys pouzit PHP. Sirku divu bych nastavil na EM misto PX ci AUTO, mozna.
Deardeer
Profil *
Jestli tomu dobre rozumim, tak se jedna o tohle:

V databazi mas ulozeny text, ve kterem se vyskytuje radkovani a kdyz chces tento text zobrazit na stranky, tak se radkovani neprojevi a k zobrazeni na strankach pouzivas normalne <div> tag, je tak?

Taky jsem mel tento problem a vyresil jsem to tak, ze text z databaze zobrazuji ne v <div> tagu, ale v tagu <textarea> s nasledujicimi parametry:

<TextArea name='Comment' id='Comment' cols='140' class='formtext' readonly style='background-color:#EED5D2;overflow: visible;border:0px '>" & CommentList(4, i) & "</textarea>

Parametry: name, id, cols, class nebo style background-color si das podle svyho a to "& CommentList(4.i) &" je pouzita promenna v ASP...
Cely jsem to vykopiroval z ASP, tak tam bude asi potreba vymenit ' za " ale s tim uz si poradis, ne? ;-)

Tak je tohle reseni?
Deardeer
Profil *
Jestli tomu dobre rozumim, tak se jedna o tohle:

V databazi mas ulozeny text, ve kterem se vyskytuje radkovani a kdyz chces tento text zobrazit na stranky, tak se radkovani neprojevi a k zobrazeni na strankach pouzivas normalne <div> tag, je tak?

Taky jsem mel tento problem a vyresil jsem to tak, ze text z databaze zobrazuji ne v <div> tagu, ale v tagu <textarea> s nasledujicimi parametry:

<TextArea name='Comment' id='Comment' cols='140' class='formtext' readonly style='background-color:#EED5D2;overflow: visible;border:0px '>" & CommentList(4, i) & "</textarea>

Parametry: name, id, cols, class nebo style background-color si das podle svyho a to "& CommentList(4.i) &" je pouzita promenna v ASP...
Cely jsem to vykopiroval z ASP, tak tam bude asi potreba vymenit ' za " ale s tim uz si poradis, ne? ;-)

Tak je tohle reseni?
Deardeer
Profil *
Omlouvam se, muze nekdo (admin) prosim vymazat tento i predchozi duplicitni prispevek? Dekuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0