Autor Zpráva
BlackMartin
Profil
Chci na svém IIS (v.5.1) spustit DotNetNuke normálně si ho stáhnu a hodím do složky %:InetpubwwwrootDotNetNuke . Mám nainstalovaný
NetFramework v.2 . Když chci spustit instalaci DotNetNuke tak mi to v prohlížeči vyhodí error

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.


Nevíte čím to je ?? Děkuju.....
Joker
Profil
Řekl bych, že klasická 404ka.
Špatně napsaná adresa? Vypnuté IISko?
BlackMartin
Profil
Adresu mám správně napsanou a IIS jede ......
Joker
Profil
Tak potom bych se podíval do logu, kde vlastně vznikl problém.
MzM
Profil
co říká readme a install? Co přístupy na složky, kde je .netNuke? .netNuke potřebuje nějakou db, je vybraná správná? Máš tam vůbec nějakou? Má skript přístup k db (pokud tam je)?
A mnoho, mnoho dalších otázek.
Pokud budeš moc zoufalý, tak jsem ochoten nuka stáhnout a pokusně nainstalovat, ale moc se mi do toho neche.
BlackMartin
Profil
Databázi mám a to MS SQL 2005 express edittion with SP2. Jenomže nevím oničem jako přístupy do složky .... pls jak je mám nastavit ....... Myslím si že bude problém v těch přístupech ..... ale nvm jak je nastavit ..... :(
Fantomas
Profil *
Pravým myšítkem na složce s Nulem, karta Zabezpečení, pro účet ASPNET povol zápis.
BlackMartin
Profil
Boužel já tam mám jen : obecné;sdílení,sdílení na webu;vlastní nastavení ....... ale nic se zabezpečením tam nevidím ...
Fantomas
Profil *
Tak si v možnostech složky odškrtni Zjednodušené sdílení souborů (tak někak se to jmenuje) a pak by se ti měla karta Zabezpečení ukázat
BlackMartin
Profil
Super již tam mám kartu zabezpečení ale zase tam nemám účet ASP.NET ..... mám tam jen Administrator ; CREATOR OWNER ; Power Users ; SYSTEM ; TERMINAL SERVER USER ; User
Fantomas
Profil *
Na té kartě Zabezpečení klikni na Přidat a napiš tam ASPNET (dohomady bezctečky) a dej OK. Pak na kartě Zabezpečení povol pro nově přidaný účet ASPNET právo Zapisovat.
BlackMartin
Profil
Jj díky moc už to jde ....... thx
Fantomas
Profil *
Není zač ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0