Autor Zpráva
Ivorius
Profil
Zdravím, mrkněte se sem na menu (vlevo). Pokud použiji firefox tak po najetí na odkaz se podbarví celý blok - o.k. Pokud použiji IE tak se podbarví pouze část bloku - nevíte co s tím?
Conty
Profil *
Zkus neco jako #menu a {_width: 99%}; je to sice s hackem, ale zkus jestli pomuze
Ivorius
Profil

Zkus neco jako #menu a {_width: 99%}; je to sice s hackem, ale zkus jestli pomuze


já už ale mám nastavené a {display: block; width: 100%;}
mat
Profil
mám podobné řešení, až na to, že nepoužívám v menu seznam <li>, ale ty odkazy nechávám volně "ležet" - pokud se v mém css vyznáš, zkus se juknout, možná tě to nějak inspiruje...
Conty
Profil *
a u a:hover mas nastavenz co?
Ivorius
Profil
#menu a:hover {text-decoration: none; color: #1A4F02; background-color: #F9FCD1;}
Conty
Profil *
Tak jsem se ti na to kouknul trosku podrobneji a chyba je podle me v deklaraci div#sloupec li, kde mas zadanej padding, nech ho na 0 a uvidis jak to bude chodit, teda doufam:

div#sloupec li {display: block; margin: 0; background-color: #F9E07D; border-bottom: 1px dotted orange; font-family: Cochin, Georgia, "New Century Schoolbook", "Bitstream Vera Serif", "Times New Roman", times, serif; font-size: small; list-style: none;}

by melo byt ok, kdyby to preci jenom zlobilo tak to samy udelej i u div#sloupec ul

urcite budes ten padding ale chtit zachovat tak si nadeklaruj jeste div#sloupec a kde ten padding nech.
kdyby preci jen nic tak dej vedet
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0