Autor Zpráva
fanky
Profil
ahoj, chci se zeptat, jak je třeba a této stránce: http://www.ustvarjalko.si/ udělán ten obrázek? to je přes background ?
a jak udělat aby se načítal rychle a za další, jak je uděláno, že se roztáhne přesně na stránku i při různých rozlišeních?

díky
Petr Tichý
Profil
Vytáhni si z toho webu ty obrázky a pochopíš. V tom středu je jeden konrétně široký obrázek s těmi postavami a zbytek je pěkně na sebe navazující vzorek.
fanky
Profil
Petr Tichý
dik, uz to docela chapu, ale co kdyz chci dat na pozadi treba nejaky obrys hor ktery se nijak neopakujou a aby se to libovolne rozahovalo podle rozliseni monitoru, jde to vubec?
Petr Tichý
Profil
Ne.
esemeska
Profil
fanky
Ten obrázek se neroztahuje podle obrazovky, ono se to pozadí pouze opakuje, tj. že je tam vícekrát, přičemž na sebe navazuje
Obrys hory tam dát můžeš, když uděláš dostatečně široké okraje, které by se mohly opakovat, ale bude to děsně objemný
habendorf
Profil
ale co kdyz chci dat na pozadi treba nejaky obrys hor ktery se nijak neopakujou a aby se to libovolne rozahovalo podle rozliseni monitoru, jde to vubec?

Ne.

Jde to. Problém je v tom, že se ti ten obrázek bude samozřejmě deformovat. Více třeba zde: http://www.cssplay.co.uk/layouts/background.html
Petr Tichý
Profil
Dobře tedy. Jde to, ale podle mého to není vůbec šťastné řešení. Myslím, že fanky myslel spíš nějaký vektor, který je na webu nemožný.
habendorf
Profil
podle mého to není vůbec šťastné řešení.

Souhlas. Navíc to není background v pravém smyslu. Dal jsem to sem jen jako takovou perličku.
fanky
Profil
Petr Tichý
vektor jsem nemel na mysli, normalni rastr, presne to, co postnul habendorf a diky za to, ale asi stejne nakreslim nejakej obrys, kterej bude mit urcitou periodu :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0