Autor Zpráva
Lenin04
Profil *
Nikde na internetu sem nenašel nějakej návod na to jak použít paypal např. v eshopu... Našel sem jenom nějaký sponzorský tlačítka, ale to mi je nanic. Potřebuju něco jako maj tady http://rapidshare.com/en/premium.html Budu rád za každou radu.
orchid
Profil
kdyz se zaregistrujes na paypalu tak tam si potom generujes button , kterej te presmeruje na tuhle paypal stranku a potom kdyz to uzivatel zaplati tak se vrati na tu stranku , kterou zvolis .
Kam konkretne to potrebujes dat ?
Lenin04
Profil *
Mam reklamní systém a potřeboval aby si pomocí paypal mohly nakupovat kredity. Takže aby paypal mohl i odeslat nějakou proměnou.
orchid
Profil
nechapu co myslis tim aby paypal mohl odeslat promennou
Lenin04
Profil *
Takže někdo se přihlásí tím se třeba do proměné id uloží 5. Klikne na to že si chce přes paypal obědnat 100kreditů. Zaplatí je a chtěl bych aby to potom přešlo třeba na něco.php a odeslalo to tam i proměnou id a ještě nějakou aby script moh ověřit že opravdu zaplatil a automatisky mu to přiťe 100kreditů.
orchid
Profil
melo by to jit tak , ze se dostane na tu stránku , kterou určíš po zaplecení ?
např. ji nastavíš zaplaceno.php?kreditů=100&prouyivatelesid=5
a na tý stránce už se to samo vyhodnotí , otázkou je nakolik je to bezpečné , pokud nekdo zjistí tu stránku zaplaceno.php , tak potom muze sám s parametry upravova kolik kreditů mu ořijde , napadá mě možnost - převedení parametrů konečné adresy do nějakého kódu .

na tyhle paypal informace se zkus zeptat nekoho kdo uz takovy obchod ma ,treba ti poradi .


ps . pak dej vedet jak si to vyresil ,docela by me to zajímalo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0