Autor Zpráva
kvoky
Profil *
potřeboval bych jednu věc:

Mám stránku a na ní formulář, a já bych potřeboval aby když se na tu stránku vleze se sám ten formulář odsubmitoval a odeslal někam v něm předvyplněné informace...ale jak to udělat? díky všem
djlj
Profil
Javasctiptem.
formular.submit();
kvoky
Profil *
jo dik super...akorat ze se mi to submituje do novyho okna, ja bych potreboval do okna iframu....predtim sem mel u formu target. Jak na to?
kvoky
Profil *
pls
ran jen
Profil *
no mě by to též zajímalo
TFSi
Profil
Hm .. možná trochu OT, ale k čemu bude automatické odeslání formuláře dobré? Třeba tvůj problém půjde vyřešit i jinak?!
kvoky
Profil *
udělal sem si script kterej se přihlásí do jedný online hry s přednastavených heslem a jménem vytaženým z databáze (k tý online hře dodávaj sql soubor se seznamem hráčů).

No a hodně blbečků má jako heslo název tý online hry takže já budu jenom mačkat další a ono to v GETu přidá id+1 a formulář se odešle s novým jménem (a to musí automaticky, jinak bych musel mačkat dvě tlačítka, kdyžto takhle by mi stačilo mačkat jenom enter) . A to budu dělat tak dlouho dokud se někomu nedostanu na účet.

Já vim je to pěkná sviňárna :D ale ty lidi si o to řikaj!!
Alphard
Profil
nevím, jestli tě podporovat :-) ale možná by tě zajímalo: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=35553&foru m=9&page=-1
kvoky
Profil *
to už je na mě složitý, hlavně tainstalace (ale dík za typ). Hold budu muset asi klikat 2x.. :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0