Autor Zpráva
Cup
ahoj lidi
... chtěl bych pomoci nebo nejak nasmerovat s tim jak udelat script v php kterej mi ulozi jednu fotku kterou pomoci formulaře kde bude tlacitko prochazet a ulozi ju do slozky a to hned dvakrát 1. ve nejakym formatu treba 640x 480 a podruhy v nahledu treba 140x105 a aby ten nahled mel predponu treba small_..... to vse aby se ulozilo do slozky ....
jo a jeste aby ste vedeli proc tak slozite proc si to pres ftp nenahraju tim zrusim problemy s tim nahravanim po jedné fotce ... je to pro kamaradku a ona by podle me nedokazala ani fotku uprvit je to kapanek nemehlo natoz to nejak nahravat pomoci ftp na server ... bude to sice muset pridavat po jedne ale myslim ze ji to bude stacit ... diky moc
Cup
hej lidi vim ze je to dlouhy ale pls skuste si to precist treba budete vedet jak na to :) jen poradit popr navest nejakejma odkazama
Taps
Proč tak složitě..já mám skript pomocí, kterého nahraji fotky a náhledy se mi pak vytvoří sami samozřejmě že obrázky a náhledy jsou umístěny v jiné složce
Cup
a jak si to udelal ??? asi neprozradis cele sve tajemstvi ale naved odkaz nekam ... neviom kam
Taps
mrknu se na ten skript a když tak ti ho zkusím poslat..jen hod nějaký kontakt
Taps
Cup
zkust toto http://firstpage.profitux.cz/?page=galerry
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0