« 1 2 3
Autor Zpráva
Gekon
Profil
BlackMartin
Všimni si, že málokdo si ho koupí. Většinou ho nafasuje jako erární od poskytovatele. Třeba já ho dostal od outů.
YoSarin
Profil
To je zase diskuze - alá housky Vs. rohlíky.
Linux je prostě něco jako tamagoči. Musíte se o to starat, hrát si s tím, dávat mu napapat a to je pak jasný, že když s tím vypipláváním někdo stráví valnou část dne, tak si nenechá od nějakýho windousáka a to svoje tamagoči nadávat.

Používám linux i windows, instalace win je IMHO podstatně jednodušší - v každém PC je minimálně jeden kus železa, který linuxová distribuce nativně nepodporuje, některé aplikace se musí pro některé distribuce kompilovat ze zdrojových kódů.

Win mají taky svoje mouchy, ale co se týká obyčejného používání, tak (kromě legality) moc důvodů k přechodu nevidím.
YoSarin
Profil
Win mají taky svoje mouchy, ale co se týká obyčejného používání, tak (kromě legality) moc důvodů k přechodu nevidím.
A kromě snahy být IN a za každou cenu mimo mainstream. :)
BlackMartin
Profil
YoSarin
v každém PC je minimálně jeden kus železa, který linuxová distribuce nativně nepodporuje
Mě osobně Ubuntu podporuje vše :P
YoSarin
Profil
BlackMartin
tak to jsi asi světlá vyjímka. V notebooku problém s wi-fi síťovkou, v PC s televizní kartou.

Nepočítám problémy pramenící z neznalosti systému.
Mastodont
Profil
Tak to jsem druhá světlá výjimka.
BlackMartin
Profil
YoSarin
njn musíš si umět vybrat hardware :D :P ........... ale nic proti tobě
YoSarin
Profil
BlackMartin
No, mám-li být upřímný, proč bych měl možnosti PC omezovat operačním systémem? Pokud někdo vymyslí super-mega-úžasnou hárdwérovou fičuru, kterou já chci (nebo musím) používat, tak proč bych měl být nějak omezován operačním systémem? Ok, je to v tom že nejsou ovladače a ovladače by měl dodat výrobce HW, ale dokud je situace taková jaká je, tak problémy budou.

Mastodont
Ok, tak nakonec možná budu divnej já (resp. moje pc ;) )
BlackMartin
Profil
YoSarin

Mno je to pravda že to Ubuntu nepodporuje všechny věci a to je velká škoda, samozřejmě že nechci nikoho nutit do omezování se v hardware jenom kvůli linuxu, ale většinu věcí už Ubuntu (resp. Linux) rozpozná
Timy
Profil
Já ho taky dostal od poskytovatele (tiscali) zadarmo (za korunu), nevybíral jsem si ho. No jo, škoda, docela jsem se na Ubuntu těšil, ale bez internetu je to takové nanicovaté :-). Třeba si někdy v budoucnu ten Ethernetový pořídím, pak to zase zkusím.
BlackMartin
Profil
Jj Ethernetový modem doporučuji je to mnohem lepší nežli USB.......
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0