Autor Zpráva
Anonymka
Profil *
Dobrý den,
našla jsem morálně nepřípustnou stránku, jejíž obsah si myslím, že by měl být zcenzurován, pakliže si tvůrce/tvůrkyně nebyla schopna opatřit upozornění typu "nad 18 let" . Proto jsem se chtěla zeptat, kde lze nahlásit něco takového (odkaz odstraněn moderátorem) uznejte sami, že tohle prostě normálního člověka musí vyděsit!
quinux
Profil
Anonymka
Hlavně, že ty jsi tak uvědomělá a hodíš přímý odkaz na diskuzi, kde se vyskytují i děti.
venca163
Profil
Anonymka
řekl bych, že tohle téma je snad už opravdu nad rámec diskuse=)
YoSarin
Profil
Anonymka
Jsem vyděšený k smrti. Ale chtěl bych poprosit moderátory, aby ten odkaz smazali, tohle sem fakt nepatří.
Gekon
Profil
Anonymka
Jejda, zajímavé. A jakže ses k té stránce dostala ty? Hm!. Přečti si pravidla diskuse, zamysli se nad sebou a nedělej blbiny.

YoSarin
Už jsem napsal DoubleThinkovi.
Anonymka
Profil *
jj, omlouvám se....fakt smazat odkaz! ale odpověď tu sem ještě nikdo nedal. Kam se tohle nahlašuje?
Anonymka
Profil *
A jakže ses k té stránce dostala ty? Přes toplist - "osobní stránky" ... pozice 68.místo .. takže newím,jak tohle je možný?!
Petr Tichý
Profil
Kurňa. Nestihl jsem. Ale je to asi dobře, když předchozím přispívajícím přeběhl mráz po zádech :o)
DoubleThink
Profil *
Kam se tohle nahlašuje?
Zajímavá otázka. Nevím jak jsme v tomto ohledu legislativně vybaveni, ale hádal bych, že zmíněný web neporušuje žádný zákon.

Možná by to smazal hosting, pokud obsah odporuje jeho licenčním podmínkám.

Kurňa. Nestihl jsem. Ale je to asi dobře...
Můžu poskytnout URL, pokud chceš přijít o pracně nashromážděné iluze ;)
roberta
Profil
Petr Tichý
ja som stihol... dobrý "humáč" :)
Petr Tichý
Profil
Radši tedy milosrdná lež. Co oči nevidí, to srdce nebolí... :o)

// update ještě při psaní: Gekon mě zákeřně přepadl s odkazem. Lahoda :d)
YoSarin
Profil
Petr Tichý
update ještě při psaní: Gekon mě zákeřně přepadl s odkazem. Lahoda :d)
Sem nevěděl že Gekon si to archivuje :D
Gekon
Profil
YoSarin
Jojo, opravdu, ale opravdu vtipný:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0