Autor Zpráva
Gen
Profil *
Vyfotil jsem 80 fotek...kazda fotka ma 2560x1920 a hodne vazi...
potreboval bych konvertovat 80 fotek do 1024x768 aby se mi vesly na web...
mam photoshop CS2,fireworks 8 a Corel Draw X3...
Je takova funkce u techto programu ze bych konvertoval 80 obrazku najednou a ne pojednom to zmensoval?
Dekuju
Kcko
Profil
irfanview.cz
Taps
Profil
Souhlasím irfanview je velmi šikovný prográmek, taktéž doporučuji.
Davex
Profil
A co třeba Imagemagick nebo nconvert (XnView).
Manq
Profil
Gen
já požívám JPEG resampler
HajekJirka
Profil
Manq, Gen

Já jsem taky pro JPEG Resampler.
Mastodont
Profil
Zoner to umí samozřejmě taky.
roberta
Profil
aj photoshop to vie.
najprv si musíš urobiť novú "action". v nej obrázok zmenšíš, porpípade s ním urobíš iné zmeny. tieto sa ti uložia do tej "action" a potom tú action spustíš nad celým adresárom (File->Automate->Batch)
habendorf
Profil
Photofiltre taky
shamania
Profil
Ve phothospu je to sice komplikovanější, ale když pochopíš princip automatizace, tak je to vlastně too easy :) princip se dá pochopit třeba z nějakého tutorialu na internetu.. třeba tady: http://interval.cz/clanky/hromadne-zpracovani-dat-ve-photoshopu/
Ale jinak doporučuju taky JPEG Resampler - otázka dvou až tří kliknutí :)
centi
Profil
Image Reziser Winxp PowerToy - This PowerToy enables you to resize one or many image files with a right-click. :-)
Gen
Profil *
ok dik vsem...
vyzkousel jsem ten postup v photoshopu...ale bylo to nepohodlny...stejne musis klikat...aspon mi mezi kazdym obrazkem vyskakovalo okno...chcete ulozit obrazek...a teprv pak me to navedlo na dalsi obrazek...nainstaloval jsem si resampler
roberta
Profil
Gen
keď zaškrtneš "Override Action Save As Commands", tak nebude medzi každým obrázkom vyskakovať okno...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0