Autor Zpráva
hobr
Profil *
Pěkný den, lze nějak zjistit, jaké domény má kdo zaregistrované? Jde mi o to, že na mě jeden člověk udělal takový malý podraz, kdy smazal obsah jednoho webu a vím, že si koupil novou doménu. Předpokládám, že ten smazaný obsah bude chtít uveřejnit na ní. Znám jeho identifikátor, ale tu doménu neumím zjistit. Lze to vůbec?

Díky za opdověď!
D
Profil *
nastroje.lupa.cz/whois - tam jde v podrobném hledání zjistit, který "identifikátor" je spjat s kterými doménami. Ale u mnoha subjektů to nejde, protože pro každou doménu mají jiný "identifikátor".
hobr
Profil *
To jsem zkoušel, je to nefunkční, protože to nenajde ani moje domény... Ale stejně to "funguje" jen pro .cz... Je něco podobného i pro generické domény?
Madenio
Profil
Obavam sa, ze u zahranicnych domen taketo nieco mozne nie je vobec, nevidel som zatial ziaden tool, ktory by vedel vyhladavat podla mena registratora. Neviem ci to dokonca nieje u gTLD zakazane.
U .sk to ide, bud podla registratora, alebo podla mena, lebo SK-NIC pravidelne dava k dispozicii pre download zoznam vsetkych domen aj s menami vlastnikov (!!!).
U .eu domen to tiez nezistis. A pokial je ta domena zaregistrovana v mene nejakej hosting spolocnosti, tak si vyhorel uplne.
D
Profil *
hobr Pro CZ to funkční je, sám to používám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0