Autor Zpráva
Rajce
Profil
Zdravím.... omlouvám se, zkoušel jsem tu hledat a nic jsem nenašel, i když si myslím že toho tu už bude hafo.
Potřeboval bych poradit, kde by se dal sehnat (a jeho název) nějaký JAVAscript (pokudmožno Free) pro efekt obracení stránek v knížce.
THX
Dlouhán
Profil *
Možná bude něco v Javě, ale v JavaScriptu to určitě nepůjde.
Bude to zdržovat, polovička návštěvníků tě za to bude proklínat.
Jirkas
Profil *
přesně.... mimochodem, řekl bych že to bude spíš něco v DHTML...
jo a JavaScript jsem ještě placený neviděl :-D ;-)
Rajce
Profil
Tak jsem to popletl............samozřejmě, mělo by to být v JAVA :-)

A nebyl by odkaz na nějakou ukázku ? Já to nemám pro sebe. Dělám stránky kamarádce a ona chce něco EXTRA, tak abych jí to ukázal ona si řekne jestli by se jí to tak líbilo.

BTW........nehodlám obracet všechny stránky.........pouze sem zamýšlel udělat galerii fotografií, tak že by se v ní listovalo
roberta
Profil
Rajce
na fotogalériu skús toto:
http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/
možno sa jej to bude páčiť
Jirkas
Profil
tak to zase php :-)
ale JAVA ? Stránka v JAVĚ? cože ? Javascript ne? Ale vyzkoušej se podívat někde na výuku a příklady DHTML, možná něco najdeš, jo a žádnou konkrétní stránku teda neznám, mě osobně štvou např. takové ty prolínačky - ty fakt nemusím na webu
Rajce
Profil
4 Jirkas: Tak JAVA nebo DHTML, nebo KÝHO VÝRA :-) to je jedno, hlavně když to budu schopen implementovat do těch stránek :-D

Někde jsem jednou narazil a takovou stránku, ale už si nevzpomínám kde - otevřelo se nové okno s obrázkem a když se táhlo myší za roh, tak se to obrátilo krásně na další "stránku" s obrázkem, jako listy v knížce.

4 roberta: Lightbox2 znám a už jej mám i ve stránce implementovaný, jenže kamarádka má prostě požadavek na něco jiného :-/
Dlouhán
Profil *
ale JAVA ? Stránka v JAVĚ? cože ?
Stránka v HTML, Java "pouze" na prolínačku. Kdysi jsem kdesi podobné opičárny viděl ke stažení.

Pokud jde o fotogalerii, tak by se pomocí JS (DHTML) něco jednoduchého udělat dalo. Původní obrázek by se překrýval novým, který by se rozšiřoval.
Z celou stránkou by tohle v JS (DHTML) udělat nešlo)
Dlouhán
Profil *
Někde jsem jednou narazil a takovou stránku, ale už si nevzpomínám kde - otevřelo se nové okno s obrázkem a když se táhlo myší za roh, tak se to obrátilo krásně na další "stránku" s obrázkem, jako listy v knížce.
Aby toho nebylo málo, pravděpodobně to bylo ve Flashi.
Rajce
Profil
4 Dlouhan: Noooooo :-) ........i to je možní..........já se přiznám, že ani nevím v čem přesně to bylo dělané :-( Spíš jsme to tak plácnul........důležité je, že bych potřeboval nají nějakou takovou stránku, abych kamarádce mohl předvést jak to vypadá a ona se rozhodla pro nebo proti. ..........No kdyby to bylo ve FLASHi, tak jsme totál v loji, v tom jsem nikdy nedělal :-( Většinou se zatím babrám se HTML a CSS, ještě tak zkopírovat a upravit nějaký skriptík :-/
Rajce
Profil
4 Dlouhán - tak jsi měl pravdu........byl to FLASH :-( .........jeden kolega mi teď předhodil odkaz

Uprostřed - Book Previewer
Jirkas
Profil
njn ve Flashi je to dost možné a jednoduše udělat, ale zase když s ním rajce neumí :-(
Ale v tom DHTML se můžeš naučit některé ty věci, možná najdeš někde i ty strnky. Pro ukázku: Ukázka co se dá dělat

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0