« 1 2
Autor Zpráva
Searg17
Profil *
Ked uz dokelu napisem web(ak sa tvoj vytvor da tak nazvat) tak by som sa v nom mal aspon trochu vyznat ne? Neverim ze si to pisal ty. Inak by stacilo trochu citat. Ten clovek ten web napisal preto aby ho niekto cital. Nie aby sa na kazdu volovinu pytal na fore. obycajna lenivost.
Damdis
Profil
no napsal jsem to vim ze jsem se ptal na dost kravovyny ktere jsem si mohl logicky z toho textu co jsem musel napsat odvodit ale muzete si byt jisti ze jsem si ten web udelal sam na 100% ale ted kdyz tu hudbu mam na tom ic tak nevim jak se tam mam dostat no
Damdis
Profil
Diky uz jste mi vnukli nápad jak zařídit aby mi vše na webu jelo.Sice jste me kritizovali ale zase mi to vnuklo good nadap takze dik;)
Petrnson
Profil *
Nemyslíš snad video na pozadí?! :-DD
Damdis
Profil
neboj to ne ale good napad:-))))))JO a hele a muzu vám něco říct o tom jak mi nevěříte možná už vám to bude jasné mam knihu jak psat web a podle ni to delam je v ni vsechno napsane a tak jsem to vlastne opsal ale trochu zmenil a dodal podle sebe ale nepochopil jsem to moc a tendle web co mi neverite tak vlastne je muj cely neni z knihy moc jsem zní nepochopil vecí ale ted už aspon tak přes půlku chapu v css a html mi jde v poho Dik za pochopení;)
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0