Autor Zpráva
Petik
Profil *
Ahoj, na stránkách jak psát web je napsaný že filter:

filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader( src='ten_samy_obrazek.png'); _width:1px; _height:1; " width="150" height="150">

umožní png bejt pruhledny i v IE :), ale i přez mé snahy sjem to to testoval tam a z5 a jediný co se stalo, že mi to celej obrázek ( s absolutní pozicí ) rozhodilo upně někam do kšá a pruhlednost pořád nikde :) v FireFoxu i Opeře to je průhledný bez problémů bez jakýchkoliv doplnujcích filtrů nebo něčeho podobnýho :( to IE už mě začíná pěkně pít krev :), nemohl by jste mě někdo poradit, jak to děláte vy ? THX
Lexter
Profil
IE podporuje průhlednost. Máš asi na mysli průsvitnost.
Keilew
Profil
Lexter
Si to tu před tejdnem přečet a hned je chytrej:-))
yderf
Profil
Keilew
počul som, že niektorí tu dokonca nedávajú ot komentáre, veril by si?

Petik
A vložil si to na správne miesto? Najlepšie je tieto filter.progid dávať do súborov oddelených podmienenými komentármi. ja to robím takto, ako som písal http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=50 495. Tam ide o priehľadné pozadie, obrázok sa robí nejako veľmi podobne.
Keilew
Profil
Ode mne už žádné OT neuvidíte, protože veškerá OT byla přesunuta jinam. Tam se můžeme s Lexteeerem vyOTovat dosytosti. Zde již budu reagovat pouze slušně a k věci. Prosím Plaváčka, aby mi to zase při nejbližší příležitosti otloukl o hlavu:-)
Petik
Profil *
IE podporuje průhlednost. Máš asi na mysli průsvitnost.

- ne fakt myslím průhlednost v GIMPU sjem udělal PNGčko s průhledným pozadím a v IE to pozadí nemám průhledný :) ( okolo je bílej podklad ... ten tam, ale nechci )

A vložil si to na správne miesto? Najlepšie je tieto filter.progid dávať do súborov oddelených podmienenými komentármi. ja to robím takto, ako som písal http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=50 495. Tam ide o priehľadné pozadie, obrázok sa robí nejako veľmi podobne.

- zkoušel jsem i toto, ale nic kromě toho, že mě nahoře vyskočí okno, že IE něco blokuje ... ani když to povolím tak nic :((( jsem bezradnej ... jde o to, že tohle ještě obejdu Gifem, ale další věci co budu potřebovat už budou v GIFU vypadat špatně :), btw třeba dělám nějakou blbost, písněte to pls polopatě, sjem teprve žačínajcí tvůrce webů :) thx
Pajda
Profil *
Petik

co taklhle link? (jinak není jednodušší udělat místo prohlédného pozadí, pozadí webu?)

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0