Autor Zpráva
Bhu
Profil
Čau, řešil jsem problém, jak dátodkaz do hlavičky tak, aby neodkazoval celý obrázek, ale jenom text. Pak mě napadlo dát si na místo toho textu pod hlaviičku text, aby to bylo vidět i při vypnutých obrázcích, ale když dám odkaz na ten text, přes ten obrázek to nejde... tak jsem si tam na ten img dal tu mapu (jenom na ten text). Půjde ta mapa někomu, kdo má vypnuté obrázky???
Bhu
Profil
myslím ta mapa...
tajny spion
Profil
IMG mapa podle me nepude nekomu kdo ma vyply obrazky. Jestli te chapu jak to potrebujes, tak si dej presny rozmery toho, kde chces mit obrazek, pomoci CSS tam vloz obrazek na pozadi, prepis to textem a kdyz na to najedes, hover bude jen na textu. (Nejlepsi v IE) Na mym webu jsem resil neco podobnyho. Udelal jsem misto textu ale mezeru s cursor: default;

Chapes?
tajny spion
Profil
Ja se na ty odkazy vybodnu!
Bhu
Profil
Asi ne...hehe
tajny spion
Profil
Nevadi, snazil jsem se.
Bhu
Profil
Jop aha myslíš dát přes obrázek pozicovaný div s textem s visibility:hidden, ale position: absolute a udělat z toho odkaz a při hoveru a i při visitedu bude pořád visibility:none
cen
Profil *
<div style="position:absolute; left:100px; top:100px; width:100px; height:100px;"><a href="odkaz">text nad obrazkem</a></div>


Stačí?
cen
Profil *
Místo 100 a odkaz si dáš svoje hodnoty. To je snad jesný ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0