Autor Zpráva
Horacy
Profil *
Drazí tvůrci internetových stránek !!!!
Moc bych Vás prosil o jednoduchou radu, sám možná na to příjdu, ale jednoduše byste mi uspořili hodně času a tak v rámci možností se pak vynasnažím revanžovat.

Prvně jsem se pustil ro vertikálního dvouúrovňové HOVER menu. Postupoval jsem přitom podle návodu na interval.cz Nakonec se mi ho podařilo zprovoznit přes větší či menší výtky, ale pouze na Mozille. Dočetl jsem se, že IE hover nepodporuje a je třeba si stáhnout hover.htc a napsat k tomu cestu v behavior v CSS. Přesně tak jsem učinil a s jakým výsledkem se můžete kouknout na www.marekjezek.wz.cz (pracovní stránka). Menu druhé úrovně mi sice najíždí, nicméně se vysune, ale už nezasune. Nevím, kde najít odpověď, nevím jak si s tím poradit. Pomozte mi prosím.
yderf
Profil
Ak vieš po anglicky, tak http://phoenity.com/newtedge/horizontal_nav/, dole sú aj odkazy na ďalšie riešenia.
Horacy
Profil *
Kouknu se na to, i když z angličtiny to pochopit bude dvakrát složitější a konkrétně můj problém najít jej .......... k tam se jedná o nějakou totální blbost, nějak musím přenastavit "visibility" nebo nevím. Všechno ostatní si doladím, jen prostě naskočí mi podnabídka menu a už se zpátky nezasune ....... ach jo, prostě sedím, sedím,,, a snažím se na to přijít :)))
Horacy
Profil *
Pls HELP !
ladik
Profil
Dvě možnosti:
- použít experimentální verzi 0.1 hover.htc
- nebo upravit zdroják stránky a stylopis pro stávající verzi 1.0 hover.htc podle tohoto článku v oddíle Bugs
Horacy
Profil *
LADIKU !!!!!!!!!!

Chtěl bych ti mockrát poděkovat za nesmírně cenou radu, která mě zachránila ! Bylo to tím experimentálním hoverem !!!!!!!! Kdybys mi neporadil, tak bych seděl ještě u toho 2 dny a stejně bych na to nepřišel ......... poslyš - nejspíš se vyznáš v tvorbě stránek docela hodně. Jsem totiž ve styku s jednou zpěvačkou, která potřebuje tedkom nový web (určitě ji znáš) - můžeš mi dat na sebe kontakt ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0