Autor Zpráva
Inferi
Profil
Ahoj,

řeším momentálně jeden problém a to jak přesměrování dle rozlišení se zpožděním. Z hlavní stránky (téměř prázdné) se chci přesměrovat na stranu upravenou dle rozlišení monitoru s časovým zpožděním (cca 2-5s). Potíží je, že kvůli různým typům prohlížečů a zakázaným JavaScriptům to nechci JavaScriptem řešit, tudíž nadešel problém otázky, jak tedy na to?

Za nějaké návrhy předem děkuji.
djlj
Profil
Možná java appletem, ale Javu má povoleno ještě míň lidí než javascript. Nejlepší asi bude udělat stránky pro všechny rozlišení.
Inferi
Profil
Jo no, udělat pro všechna rozlišení není problém, problém je, jak to na ně přesměrovat automaticky z úvodní stránky, kde bude loading. JavaScipt by to udělal, jenže ho nepodporuje dost lidí a appletem, taky asi ne. Navíc Firefox ten JavaScript nezobrazí i když to mám zaplý, no nějak to budu muset udělat. V nejhorším ruční volba, kde si uživatel vybere, ale automaticky by bylo lepší.
temistokles
Profil
Nejlepší asi bude udělat stránky pro všechny rozlišení.

Myslené to bolo tak, že nebudeš musieť robiť 10 stránok pre 10 rozlíšení, ale spravíš jednu, ktorá bude vyzerať ok vo všetkých rozlíšeniach.
djlj
Profil
Myslel jsem to jinak: udělat jedny stránky pro všechna rozlišení.
temistokles
Profil
djlj :D
Inferi
Profil
Pobijte se:D Kdo se v tom má vyznat, ale jo, přemýšlel jsem o tom, nějak tak zhruba. Jen to dělá děsnej bordel při 640x480, je to takový řekněme nešikovný, ale i to rozlišení samo o sobě je nešikovné. No, snad se to nějak vyřeší, tabulky s auto resize to jistí.
temistokles
Profil
Inferi
No aby som ti pravdu povedal, tak podľa mojich malých štatistík 640x480 už vlastne nik nepoužíva, je síce fajn myslieť an všetkých, no ale nie vždy to ide. Ak sa má niečo zobraziť aj na 1280x1024 aj na 640x480, býva to zväčša neprekonateľný problém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0