Autor Zpráva
pogg
Profil
Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat zda je možné plynulé vysílání z webkamery. Připojení mám rychlé D: 2Mb U: 524Kb což by mělo stačit, doufám?

Nějaký příklad či článek.

Díky za každou odpověď.....
Juraš
Profil *
Mě by to taky zajímalo ...
Mistr
Profil
pogg + Juraš
Toto vám, pánové, nestačí? http://www.jakpsatweb.cz/clanky/webcam.html
Lexter
Profil
pogg

Při U: 524Kb asi budeš muset na plynulé vysílání zapomenout. Já si nedávno zřídil 5MB či obdobě (podle signálu) a stejně mám strach zda to bude stačit.
pogg
Profil
Takže zvýšení uploadu by pomohlo řešit ten problém....

A co třeba hosting nemůže mít na to vliv?
pogg
Profil
Takže zvýšení uploadu by pomohlo řešit ten problém....

A co třeba hosting nemůže mít na to vliv?

Mistr

Tak to mám udělané, ale strašně se to seká a to jsem to nastavil na 7s
esemeska
Profil
By mě zajímalo, jak někdo může mít webkameru třeba na skypu. To si prvně musí jako pořídit 12Mbps? :)
luc
Profil *
vysilam online stream video 150kbps kvalita plne dostacujici ... format NSV... uplna pohoda ... i se zvukem 32kbps
pupikrobik
Profil
cus luc prosimte mohl by si me napst jak si to udelal diky moc
Tomáš Hanus
Profil
Download - rychlost stahovani
Upload - rychlost uploadu /nahravani

Zalezi na vice aspektech nez jen rychlost pripojeni. Jak zminoval luc, je to pouzity kodek, format, atd. Skype je prave tento priklad. Musis si ale uvedomit, ze kdyz budes takhle casto uploadovat data, zvisi se traffic a rychlost poklesne. Kazdy uzivatel bude stahovat stranku kazdou s? Prohlizece na toto nejsou moc prizpusobene. Radsi bych na to zapomenul. Staci stream po par sekundach. Pokud chces online konferenci, vyuzij programy k tomu urcene.
pupikrobik
Profil
Nene ja chci udelat televizi kde bych vysilal klipy stahl sem si progamek ze stahuj Potaru ten je na to delanej ale moc ho nechapu nekouk by ses prosim na to
pupikrobik
Profil
prosim za odpoved

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0