Autor Zpráva
DethLev
Profil *
Ahoj

Chci se zeptat, zda je možné nějakou vlastností CSS udělat to, aby se zakulatily rohy objektu. Např. odkazu s rámečkem.

Díky
Vladosik
Profil
Pomoci CSS3, to ale podporuje pouze Firefox, nebo samozrejme pomoci obrazku. Resilo se to tu asi tisickrat, hledej napravo nahore. Na internetu je take spousty navodu...
DethLev
Profil *
jj díky. Pokud to podporuje pouze Firefox, asi je pak lepší obrázková varianta. Jasně příště mrknu, vím že se ptám moc často.
Taps
Profil
Kulaté rohy uděláš si uděláš např. ve photoshopu a pak pomocí css nastavíš další vlastnosti. Více na http://css.interval.cz/clanky/kulate-rohy/
DethLev
Profil *
Ty vole ten Internet Explorer je zasranej!!!!!!!!!!!!!
Plaváček
Profil
DethLev

Co zkusit Nifty Corners? http://webdesign.html.it/articoli/leggi/528/more-nifty-corners/1/
Bhu
Profil
Já to mám bez obrázků -
h1  {

margin: -2px 0px -2px 2px;
padding: 0px 0px 0px 20px;
font-size: 1em;
color: #FFF;
background: #003DCC;
width:577px;
border:none}

b.rtop, b.rbottom{display:block;background: #E6FFFF}
b.rtop b, b.rbottom b{display:block;height: 1px;
overflow: hidden; background: #003DCC}
b.r1{margin: 0px 5px 0px 6px}
b.r2{margin: 0px 3px 0px 4px}
b.r3{margin: 0px 2px 0px 3px}
b.rtop b.r4 {margin: 0px 1px 2px 2px;height: 1px}
b.rbottom b.r4 {margin: 2px 1px 0px 2px;height: 1px}

<b class="rtop">

<b class="r1"><!-- i --></b> <b class="r2"><!-- i --></b> <b class="r3"><!-- i --></b> <b class="r4"><!-- i --></b>
</b>
<h1>Cokoli</h1>
<b class="rbottom">
<b class="r4"><!-- i --></b> <b class="r3"><!-- i --></b> <b class="r2"><!-- i --></b> <b class="r1"><!-- i --></b>
</b>

A je to validní narozdíl od těch obrázkových rohů a taky to funguje s vypnutými obrázky.
Railbot
Profil
Bhu
Velice nešťastné řešení. Zbytečně komplikované. Rozumný člověk nikdy nic takového nepoužije. Navíc to nní tvé řešení, ale někde zkopírované, už jsem to viděl. Mimochodem, co je na obrázkách nevalidní?
Bhu
Profil
No zkopírovaný to je, ale je to hezčí než obrázky (alespoň u mě) a lepší pro lidi co je mají vypnuté...
Bhu
Profil
Nevalidní (někdy a někde) jsou ty prázdné divy, ale to je skoro jedno

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0