Autor Zpráva
Petrnson
Profil *
Chtěl bych se zeptat zda je vhodné umístit na stránky počítadlo třeba Blueboard , Toplist či Google Analyctics.Popřípadně kam.
Manq
Profil
Petrnson
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=52 825&page=0

Koukni tam. Včera se to tam probíralo
Petrnson
Profil *
Ja vím ta diskuze mně zaujala a proto jsem to udělal jako jedno téma.
Lexter
Profil
Petrnson

Nejlepší je nechat si vygenerovat neviditelný kód, případně ho ve stránkách skrýt pomocí CSS. Pak si vytvoříš HTML soubor, do kterého prdneš klasický kód (třeba ten toplist) a zobrazuješ si ho z disku. Klasika, nikoho tím neobtěžuješ, nikdo to nevidí. ten pro koho to má informaci (ty) to vidí, kdykoli se mu zachce a ani nemusí na net.
Petrnson
Profil *
Ale co když to někoho zajímá?kromě mně
djlj
Profil
Já jsem asi úchylnej, ale já na počítadla dost často koukám :D. Jen tak informativně (hned to zapomenu) mě zajímá (pro příklad), kolik lidí třeba si dneska četlo už to samý, co já, nebo kolik si jich to teď čte :).
TFSi
Profil
djlj
asi jo, protože třeba podle mě je důležitý obsah stránky a mě to, kolikrát už byla stránka zobrazena (což neznamená, že byla tolikrát čtena ;) vůbec, ale vůbec nezajímá a spíš než jako informaci to považuji za amatéřinu...
djlj
Profil
TFSi
Co člověk, to názor ;).
Petrnson
Profil *
Takže viditelné počítadla spíše nedávat.
bukaj
Profil
Petrnson
je to o tom, jestli se máš čím chlubit ;)
ale mně osobně spíš počítadla vadí, protože nejsou prakticky k užitku.
Bubák
Profil
Viditelné počítaadlo můžeš dát jen na jedinou stránku, nemusí být všude.
Axamith
Profil
Já osobně to na svých stránkách řeším tak, že na každé jednotlivé stránce mám "neviditelný kód počítadla" a pouze v Aboutu je odkaz, kde si kdokoliv může vysledovat statistiku. Samozřejmě mě zajímá, jak je můj web aktivní, ale neobtěžuji nikoho nějakou statistikou a koho to zajímá, tak má možnost se podívat. Osobně mě počítadla obtěžují spolu s oznámením, kdo má dnes svátek a kolik je hodin.
bubak
Profil *
no, me to ani neobtezuje, proste na to nekoukam, jdu po informaci, a to, ze ma nekdo na strankach zobrazen aktualni cas, datum, svatek nebo pocitadlo me od cteni clanku neodradi
Plaváček
Profil
Petrnson

Počítadlo jednoznačně ANO. Ale raději NE.
Lexter
Profil
Plaváček

Tedy aby nebylo vidět :).
pedem
Profil
Já jsem pro počítadlo. Sice je to nejdůležitější jenom adminovi, ale i já se rád kouknu jestli ta stránka je živá nebo ne...
roberta
Profil
ľudia nechodia na stránky, aby videli nejaké štatistiky prístupov
ak už, tak robiť štatistiky na pozadí, ukladať ich do DB a potom ich interne analyzovať
to či je stránka aktívna sa dá vyriešiť napr. zobrazením dátumu vloženia obsahu na stránku...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0