Autor Zpráva
n0_SEnCE
Profil
Ako by som mohol menit tvar Iframu? Napr.: na elipsu, alebo na kruh....


pls ten tag by pomohol...:D
habendorf
Profil
Nijak.
Railbot
Profil
Já bych chtěl umět dělat s divama kotrmelce a lítat na nich do práce. Jak se ten tag píše?
n0_SEnCE
Profil
oh diky, tato pomoc mi velmi pomohla ( IRONIC ) -_-'... takze ziaden taky tag neexistuje? ani pomocu CSS abo PHP?
n0_SEnCE
Profil
tajny spion xD tu by si mi mohol pomooct-_-'!
Lexter
Profil
n0_SEnCE

Ne, ne, ne , ne, nejde t, to, to. Pardon, když jsem nervózní za, za, zadrhávám. Fakt to nejde. A ani bych tomu neviděl důvod.
habendorf
Profil
n0_SEnCE

Všechno na webu má tvar obdélníku (čtverce), přičemž strany jsou rovnoběžné s oknem. To je překvapení, co?
n0_SEnCE
Profil
a nejde to nejak upravit po grafickej stranke? vyzera to dost sucho!!!!! ja neviem... aby to bolo aspon nejako pekne oramovane? to "stredovekeho stylu" napr. xD
Lexter
Profil
n0_SEnCE

No pokud si namaluješ kruh, dáš jako background tomu iframe, přizpůsobíš velikost, tak to fungovat bude, ale nedělej to. Nebude to vypadat dobře.
Lexter
Profil
Nebo naopak, vytvoříš div, tomu dáš ten kruh jako background a do toho prdneš iframe.
n0_SEnCE
Profil
omg.. nemyslim ze top bude vyzerat dobre... a bolo by s tym vela prace.... lebo chcel by som mat zoznam clenov mojho clanu, na jednej stranke, a hore by bol Iframe - kde by sa zobrazovali nejake osobne informacie, ako skadial je vo formate vlajky, kedy sa pripojil do mojho clanu, aky ma "rank" and tak dalej....
tajny spion
Profil
habendorf
Všechno na webu má tvar obdélníku (čtverce), přičemž strany jsou rovnoběžné s oknem. To je překvapení, co?

Ses trochu seknul ne? Ty uz radis jak ja kamo...
habendorf
Profil
tajny spion

Nepovídej. Rozveď to.
tajny spion
Profil
habendorf
Prvni napad hnd co me napad: klikaci mapa.
habendorf
Profil
tajny spion

Pokud vím, klikací mapa se realizuje v zajetí pravoúhlého obrázku. Další nápady?
Railbot
Profil
Pokud vím, klikací mapa se realizuje v zajetí pravoúhlého obrázku. Další nápady?
ROFL. Teď jsem se vážně pobavil. Utěrka jak od Arafata.
tajny spion
Profil
habendorf
Vyhral jsi. Jeste neco?
habendorf
Profil
Jeste neco?

Už nic. Já si nezačal :o)
n0_SEnCE
Profil
omfg!!!! to cloveu naozaj nik neporadi-.-!
Vladosik
Profil
n0_SEnCE
Snad Ti poradil Lexter jak se to da udelat ne? Jinak jsi dostal odpoved, ze ne, tak nevim co jeste chces?
JimmyDVS
Profil *
Tak na web hod flash, v nem si udelej masku a cely obsah (co si chtel mit v kulatem iframu) udelej pod maskou ;) Enjoy!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0