Autor Zpráva
Martin1
Profil
.....aby mi kopie Windowsů používaná při "nastavení na posl.známou funkční konfiguraci" nezabírala místo na discu? Ne že by byl zas až tak malý se svými 80Gb, ale proč tím zabírat 3(nebo kolik)Gb když mi to stejně nepomůže? Na ty psí kusy, co s tim vyvádim, se to zatim nechytalo, respektive - většinu aplikací a doinstalovávaných programů sem stejně musel instalovat znova, takže si, až tomu přijdu nakloub, udělám kompletní kopii Windows i s Programe Files na DVD a mělo by se to obejít bez konzoly zabírající místo na HDD. Díky za reakce. M1
djlj
Profil
Vypni si to ve službách. Je to nejspíš Služba obnovení systému a možná k tomu patří ještě nějaký další.
Martin1
Profil
Vypnul sem to ale velikost složky windows se tím nezměnila, ani když sem to naopak nechal zapnuté a nastavil sem prostor pro využití disku pro konzolu z nehorázných (windowsem nastavených) 8,5Gb na 200Mb. Mám za to že ta kopie je někde "zahrabaná" ve Windows, nevim přesně jestli a do jaké míry je to v I386 nebo v System32, ale když ne tam tak někde jinde v těch Windows to snad musí být?
djlj
Profil
No pokud vím, tak se ta data ukládají do složky System Volume Information.
Martin1
Profil
Ta mi nejde smazat, a také je tak malá že za smazání snad ani nestojí, pár kilo. Je možné že by Windows media centre edition čerstvě po nové instalaci bez nabalených aplikací všelijakých upgrade měli přez 3,3GB?
Gekon
Profil
Martin1
Radši nechtěj vědět, kolik mají čerstvě vybalené Vista Home Premium.
Martin1
Profil
Ještě mě napadá: Když to zakážu v rgistrech Obnovení Systému (Start/spustit/GPEDIT.MSC > Enter > Zásady skupin/Konfig.Počítače/Šablony pro správu/Systém/Obnovení Systému) , smaže nebo resetuje se posl.známá konfig. windows?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0