Autor Zpráva
adamico
Profil
Je tu jedná téma v ktorej sa Birkof pýta presne to čo ja. Ide o to, že ked si to zmením v notepade, a dam save, vyhodí mi že taký súbor s príponou .so nevie spraviť.
temistokles
Profil
adamico
Blbá otázka: Nahrávaš ten súbor na server? :)
adamico
Profil
jj,ale hlasí mi to iný problém - nemôže ho prepísať, lebo súbor sa používa, tak čo mam spraviť ? ked som vypol apache, musel som ho reinstalovať, lebo sa potom nechcel zapnuť..
temistokles
Profil
Zálohuj si súbory z apachea. Vypni ho a prepíš, ak tam nemáš chybnú syntax, tak po zapnutí pôjde. Ak nepôjde, skontroluj error log.
adamico
Profil
ked si chcem ale spustit apache wampache - tak napíše : The requested operation has failed !
adamico
Profil
pretože mne sa apache zapína sam pomocou WAMP-u, ale vždy ked vypnem wamp, a tým aj apache, tak už potom sa apache znovu z wampom nezapne, a ani ked ho manualne cez wamp spustim, nič sa nestane..
adamico
Profil
Už som aj zistil prečo, ak si ja otvorím súbor mod_autoindex.so, niečo tam zmením a znova ho upnem na server tak apache mi nejde spustit. Ale ak tam nahrám znova ten starý subor ktorý tam bol, apache sputit ide..
djlj
Profil
Ehm?! A proč upravuješ extense do apache?
adamico
Profil
no a ako mam upraviť mod_autoindex ?
djlj
Profil
A proč ho chceš upravovat?
adamico
Profil
no pretože by som si rad zmenil text Index of... - presne preto, prečo to chce Birkof, v teme ktoru som spomínal hore
djlj
Profil
adamico
Viz manuál.
adamico
Profil
no manuál som si už davnejšie prečítal aspon 10krat, a furt nič, píše sa tam o file mod_autoindex.c - ktorý ja na celom celučičkom disku nemam... a tak isto ani v Apachi c Program filesoch, tak isto ani vo wamp/apache2
djlj
Profil
píše sa tam o file mod_autoindex.c
No to je nezkompilovanej zdroják. Tak když to potřebuješ opravdu tak nutně editovat, tak si ho prostě někde stáhni a zkompiluj.
adamico
Profil
a ako ho skompilujem ?
a btw, prečo nutne editovať ? ved aj sam apache.org koľko ma textov na Index of - viď this
habendorf
Profil
Pozdě ale přece: tohle se dělá úpravou v httpd.conf, žádný mod_autoindex.so bych do toho netahal.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0