Autor Zpráva
lidapehalova
Profil *
Chtěla bych udělat něco jako encyklopedii zvířat,už mám adresu,ale zatím tam skoro nic není a chtěla bych se tě zeptat .
Máš dobrý stránky s instrukcema a hezky navržený .Přejdu na věc.
Myslíš si ,že by bylo dobrý psát začátek stránky v CSS a zbytek v HTML ?
A ještě jednu otázečku ,můžu ?
Jsem zvědavá ,co bys řekl na to ,kdybych měla na své stránce světlejší pozadí a rolovací lištu ve stejné barvě ,akorát sitější ?
Bylo by to vhodné na rozmanitou encyklopedii zvířat ?
Díky předem .
možná už tady nebudu ,tak raději napiš na můj blog do návšzěvní knihy ,co si o tom myslíš .
Adresa : http://blog.lide.cz/lidapehalova .
taky tam nění nic moc zajímavýho .Tak kdyžtak předem děkuju za odpověď .
ahoj a hezký den .
Acci
Profil
Myslíš si ,že by bylo dobrý psát začátek stránky v CSS a zbytek v HTML ?
To jsem nějak nepochopil, ale CSS určitě používat

Jsem zvědavá ,co bys řekl na to ,kdybych měla na své stránce světlejší pozadí a rolovací lištu ve stejné barvě ,akorát sitější ?
Barvení rolovací lišty se nedoporučuje, už z toho důvodu, že to nepodporuje Firefox (v Opeře se to musí povolit)
Yuhů
Profil
Lído, asi bude lepší, když ty stránky uděláš a potom si je necháš posoudit v sekci Názor na stránku. Tvoje dotazy jsou moc obecné a těžko se na ně odpovídá. Osobně mám rád spíše jednodušší stránky, kde se nic nebarví zbytečně.
Kráťa
Profil
Myslíš si ,že by bylo dobrý psát začátek stránky v CSS a zbytek v HTML ?
Proč? Uděláš si externí CSS a nalinkuješ tam všechno.

Posuvníky jsem také barvil, pak jsem si četl v této diskuzi
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=17 19&page=0#9
a odbarvil je.
SuE
Profil
kráťa: a to já bych je klidně nechala barevné, když už bych se s tím chtěla hmoždit.
Ikonky css valid mě neberou a proč nevyužít něco, co má IE navíc, zvlášť, když se to dost lidem líbí. Pokud se to neudělá tak dementně, že ten posuvník není vidět, tak proč ne :-).
Hlavně když je to třeba v iframe nebo tak ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0