Autor Zpráva
Zak
Profil *
Nevím, jestli se obracím a správné místo, ale mám jeden dotaz. Mám na svých stránkách počítadlo od BLUEBOARD.cz, kde kód jimi vygenerovaný je vložen pouze na indexovou stránku. A tak se tedy ptám, jestli se počítají i přístupy na jiné stránky (např: blabla.cz/galerie.html), nebo jen počet přístupů na té indexové stránce. Já si myslím, že se přístupy počítají jen na index a tak se ptám, jak docílit toho, aby se do počítadla započítal každý návštěvník i v případě, že na indexové stránce vůbec nebyl? Je dobrým řešením vložit kód do každé stránky třeba do divu, kterého pak zneviditelním? Díky za případné odpovědi
Axamith
Profil
Já jsem to řešil u TOPlistu TOPlistuygeneroval jsem si kód bez obrázku, zakomponoval jsem ho do patičky ( ta je na každé stránce ) a návštěvnost sleduji externě na serveru TOPlistu. viz.ukázka
Zak
Profil *
jj díky, s tou patičkou to není špatnej nápad. Udělám to tak, jak jsem psal, že to hodim do neviditelnýho divu na každou stránku. Už jsem to zkoušel a je to funkční.
Axamith
Profil
myslím, že většinu návštěvníků stav počítadla a sttistika nazajímá, tak je tím neobtěžujme. Ale je dobré mít někde odkaz na statistiku. Já to řeším Aboutem.
Zak
Profil *
U mě to lidí uvidí na indexu, kde je počet návštěv, ale jak říkáš, mít to na každý stránce, o to nestojím ani já, ani lidi.
Zak
Profil *
Ještě dotaz k Axamith: To máš na Toplistu placenej účet, že nikde nevidím to jejich logo? Píšeš sice o tom, že máš bez obrázku, ale to jde pouze s VIP účtem, nebo se pletu?
Zak
Profil *
Tak jsem si to asi spletl s NAVRCHOLU.cz
Axamith
Profil
nic neplatím a každý týden mi příjde e-mail se statistikou. Při generování jsem vybral volbu "nic"
viz. odkaz u mého prvního příspěvku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0