Autor Zpráva
paskvil
Profil *
Dobry den rekl bych ze jsem stredne pokrocily programator PHP a MySQL, chtel bych si rozsirit rozhled a zdokonalit se v technto jazycich abych mohl vyvyjet vlastni kvalitni CMS, E-shopy apod objektove.
Zajimalo by me zda tato publikace pro me spravnou volbou, dekuji.
Velká kniha PHP a MySQL 5
Vydavatel: Zoner Press
Autor: W. Jason Gilmore
Rozměry: 168 x 230 mm
Počet stran: 864
Vydáno: 2007
Mastodont
Profil
Špatná není, mám ji teď půjčenou, ale jako středně pokročilý se tam toho asi moc nového nedozvíš. Možná LDAP a networking.

Jinak - IMHO - ta kniha trpí tím, že byla psána v době počátků PHP 5 i MySQL 5, autor sám upozorňuje, že některé věci již asi neplatí.
paskvil
Profil *
Ajaj sakris tak nevim po cem sahnout, neporadil by mi nekdo? Hlavne aby v ni byl dobry rozbor objektoveho programovani apod... proste dobra cetba...
paskvil
Profil *
Chtel bych literaturu ktera by mi pomohla ve vyvoji aplikaci jako CMS, eshop apod s ohledem na dodrzeni standardu, SEO, setreni serveru a databaze, bezbecnosti aplikaci apod. Budu vam opravdu vdecny za jakoukoliv pomoc, dekuji
pEeLL
Profil
pokud vim tak dobra kniha o oop v php neni. a cz asi neni ani spatna.

na vyvoj cms by mohlo byt zajimave tohle: http://www.amazon.com/Content-Management-Bible-Bob-Boiko/dp/0764573713 /ref=pd_bbs_2/002-1086780-1448052?ie=UTF8&s=books&qid=1185464748&sr=1- 2
Mastodont
Profil
paskvil
Jestli umíš anglicky, tak dobré jsou knížky o návrhových vzorech, i když to je jen určitá část OOP.

PHP 5 Objects, Patterns, and Practice
PHP Architect's Guide to PHP Design Patterns


A líbily se mi taky knihy od Sitepointu ...

The PHP Anthology: Object Oriented PHP Solutions

Na bezpečnost jsou zaměřeny
PHP Architect Guide to PHP Security
Pro PHP Security

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0