Autor Zpráva
hhajdi
prosim poradte ja jsem si stahla pismo z dafont.com ale nevim jak ted stim mam psat normalne na muj blog nebo tak nejak, jak mam to odzipovat?na takoveto veci jsem proste antitalent tak mi prosim napiste nekdo kdo se vtom vyzna na mail hhajdi@seznam.cz
Dalsi vec ktere nerozumim:
Chcu si stahnout fotofilter na stahuj.cz ale nevim jestli je to zadarmo,jak dlouho to bude trvat stazeni a jestli je to po cesky ¨
prosim napiste mi na muj mail dik
Taps
K rozbalení použiji třeba program Total Commander nebo Winzip nebo Winrar

PhotoFilter je v základní verzi freeware tzn. zdarma. Stahování z webu www.stahuj je zdarma. Délka stahování závisí na rychlosti tvého internetového připojení. A ta čeština do programu se tuším dá stáhnout z netu.
joejoe
Profil *
problem je v tom, ze pismo je navic potreba prilozit jako kaskadovy styl ke strance (nejsem si jisty jak to ktery prohlizec podporuje) a nebo si to kazdy uzivatel musi nainstalovat na svuj pocitac - coz je v podstate nerealizovatelne, protoze to nejste schopna udelat vy ..

co se tyce programu fotofilter, tak zadny takovy jsem nenasel ..
u kazdeho programu by mela byt uvedena jeho licence
- freeware je zadarmo
- shareware je na vyzkouseni (obyvkle na 30 dni) a potom se musi zaplatit

doba stahovani programu zavisi na jeho velikosti a i na tom jake mate pripojeni k internetu
-> pokud pouzivate klasicky modem, tak je rychlost cca 5 KB/s, takze 1 MB == 1000 KB -> 1000KB / 5 KB/s = 200s = 3 min 20 sekund
-> Pozor na jednotky bezne se rika pripojeni 0.5 MBit (megabit) -> je to cca 62 KB/s (0,062 megabyte/s), takze 1MB se stahuje 16 sekund
-> takze 8 KBit/s == 1 KB/s , potom staci umet trojclenku (je to prima umera)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: