Autor Zpráva
kájinek
Profil *
Vytvoril jsem stranky www.rcacr.cz. Na mem pocitaci funguje spravne ve Firefoxu, Opere i Exploreru. Na ostatnich pocitacich co jsem mel moznost zkusit (skola, znami, atd.) taky neni problem (o5 ruzne prohlizece). Ale nekteri uzivatele si stezuji, ze se jim hlavni cast stranky nezobrazuje cela, ale pouze cast stejne dlouha jako prave menu. Pokud je obsah stranky delsi nez to menu, je useknuty. Nekdy pomuze F5, nekdy ne. Kdyz se nenacte soubor s CSS (a tudiz graficke rozvrzeni), je vse ok. Problem tedy bude nejspis v DIVech v CSS. Nejlepe je to videt pri kliknuti na odkaz Kluby (posledni by mel byt Prostejov). Nevim jestli je problem ve vice prohlizecich, jiste to vim jen o IE.
Kdyby nekdo vedel cim by to mohlo byt, moc by mi to pomohlo:) Pripadne aspon napiste, jestli jste se tam s tim problemem setkali, nebo ne a nejlepe i nazev a verzi prohlizece. Diky
flying gentleman
Profil
funguje v ie6.0 i ff 1.0.2
Plaváček
Profil
Mno.. moc jsem se nevyznal v CSS kodu, ale tolik FLOATů pohromadě jsem snad ještě neviděl (33), tipnul bych, že problém tkví právě v tom. Máš sice některé bloky vyclearované, ale i tak, uvážil bych, zda je nutné používat tolik plovoucích prvků. S tím také souvisí možnost vzniku peekaboo bugu (najdeš zde na foru), takže si to zkus prostudovat, možná ti to pomůže.
kájinek
Profil *
To je prave ono, ja ten css soubor dostal od grafika, takze se v tom taky az tak moc neorientuju:) Asi se zkusim poptat jeho. Ale uz jsem ho dlouho nevidel, taxem to chtel zkusit tady, jestli to neni jen naka blbost. BTW kdyz z pravyho menu odstranim kalendar a anketu, je po problemu, tak by to mohlo bejt jeste v tom...
Plaváček
Profil
Mohlo by to být tím.. zkus kalendáři i anketě, pokud to nemáš, natvrdo nastavit pevné rozměry (to jest width a height), už jsem se kdysi s podobným problémem setkal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0