Autor Zpráva
Prochi
Profil *
Prosím poradíte mi?!!! V klikací mapě mám odkazy ....
<area href="vse/DM/Dpack/PDS5.zip"alt="PDS5" onmouseover="window.open('vse/DM/Fd/PDS5.jpg','_blank','width=650,heig ht=200,toolbar=0'); return false" shape="circle" coords="350,70,25">
<area href="vse/DM/Dpack/PDS10.zip"alt="PDS10" onmouseover="window.open('vse/DM/Fd/PDS10.jpg','_blank','width=650,hei ght=200,toolbar=0'); return false" shape="circle" coords="100,130,25"> .......
a potřebovala bych, aby fotky nenajížděly do nových oken, ale všechny byly nasměrovány do jednoho rámu? na té samé stránce. Už jsem se tu něco dočetla, pokoušela jsem se, ale nic mi nefungovalo. Moc děkuji Prochi
Boldrik
Profil
myslim ze by stacilo nahradit _blank jmenem ramu
Prochi
Profil *
To už mě taky napadlo, tak jsem to zkoušela znovu a nejde a nejde! Prosím, můžeš mi napsat, jak mám nadefinovat ten rám? Třeba mám chybu v tomhle. Dík
Marine
Profil *
jestli jsem to dobre pochopil, tak tohle by mohlo pomoct:


takze predpokladejme, ze ten ram kam to chces ulozit se jmenuje "fotka"

misto toho onmouseover=... napises

onmouseover="top.fotka.location='vse/DM/Fd/PDS5.jpg';"

to "top" je definitorickej nazev pro cely okno (jakoby ram pres cele okno), jestli mas ten ram "fotka" jako podram jeste neceho, tak to tam musis zakomponovat "top.neco.fotka"...


jinak asi by bylo lepsi to udelat pomoci nakyho divu nez ramu, ale to je tvoje vec
Prochi
Profil *
...eech!?? Moc díky za odpověď, ale tohle je na mně asi ještě moc těžké. Zřejmě asi vím, co myslíš, ale neumím to dát celé dohromady. Zatím jsem to vyřešila stránkou, kde jsou dva rámy. Ještě jednou díky
tukan
Profil *
kde je napsanej název rámu prosím ?
tukaj
Profil *
Rám je něco speciálního, myslí se tim i tabulky ? Když mám v celku typicky web rozdělenej na 3 části . Jsou to 3 tabulky. V té nalevo mám menu... nějaky ty odkazy jako je galerie, downloads atd. Uprostřed největší tabulku, kde se píše to hlavní a napravo mám malej 3. sloupeček.Chtěl bych vědět jak se udělá, aby se mi ty odkazy zobrazovali v tom hlavním prostředím rámu nebo tabulce(nevím jestli je jedno jestli je to tabulka nebo rám) a ty 2 maly sloupečky, aby mi zůstavaly.
mat
Profil
tukaj

tak na tohle najdeš odpověď tady: http://www.jakpsatweb.cz/include.html
tukaj
Profil *
thx , ale uz sem si to cetl driv... ale sem prozatim weblamer :)) , takže si to zkusim precist jeste jednou a budu to zkouset, ale dik je to dobra stranka, kdyztak se poptam pak na vic konkretni veci...

Delam ve Frontpage, ale nekdy se pekne nastvu protoze tam nekdy nejdou proste ty nejjednussi veci jako je trebas
kdyz udelam jednu tabulku tak tam doprd... nemuzu za ni dat druhou, ale musim to udelat tak, ze hned rozvrhnu treba 5 tabulek... je to velka kokotina (@_@)/"/ <<<--- pandicka mává :)
tukaj
Profil *
Můžou se tabulky využít stejně jako rámy ??? Myslim hlavně v těch odkazech do hlavního rámu respektive tabulky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0