Autor Zpráva
mad-max
Profil *
Líbí se mi ta z www.pecan.cz, ale je to nevalidní. Musím všechny odkazy různě přepisovat, když to inkluduju a mám v adresáři gbook.
Shánim nějakou podobnou, ale validní, která se bude snadno inkludovat, css stylovat, antispam ... (ne blueboard apod.)
Díky
andt
Profil *
vlastnu :)

skus si pozrit nejake php scripty na jaknaweb.com, hotscripts.com. je to ho vela podla mna ;)
Taps
Profil
zkus www.google.com
mad-max
Profil *
zkus www.google.com[/i]

Díky moc, kdyby jsi mi to nenapsal, tak to asi nevím, takové rady jsou na HOV.O !!!

Samozdřejmě že poznám i hotscripts.com a podobně, ale nechce se mi toho stahovat tuny a všechno zkoušet, většinou jsou to nevalidní mrchy k nepoužití.

Jen jsem myslel, že někdo kdo má stránky ve strictu a má tam už odněkud knihu, tak doporučí.

Ale jak tady tak koukám, tak je to tady čím dál víc o ničem, každý hromadu blbých keců a rada k použití žádná.
Tak SRY všem že otravuju.
djlj
Profil
nechce se mi toho stahovat tuny a všechno zkoušet
A nám se v tom případě zase nechce ti něco hledat. To je pak patová situace.

Jen jsem myslel, že někdo kdo má stránky ve strictu a má tam už odněkud knihu, tak doporučí.
On si ji totiž většinou každý napíše sám. Je to práce asi na 10—15 minut, což je rychlejší, než ji někde hledat a stahovat.

je to tady čím dál víc o ničem, každý hromadu blbých keců a rada k použití žádná
Třeba ty tvoje. andt a Taps ti poradili.

Navíc tvůj dotaz dokonce i porušuje pravidla svým nadpisem.
Acci
Profil
ale je to nevalidní.
A čemu to vadí? Prohlížečům ani uživatelům ne.

On si ji totiž většinou každý napíše sám. Je to práce asi na 10—15 minut, což je rychlejší, než ji někde hledat a stahovat.
Opravdu? Ty dokážeš napsat kolem 20 znaků za sekundu? (Ta pecanova kniha má asi 18 000 znaků)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0