Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
dobry den...
chcel by som sa opytat, ako mam urobit nieco take, ako ze by som mal na hlavnej stranke napr. 5 noviniek, a pod tym odkaz zobrazit starsie novinky..... a nechcem manualne kopirovat s tej stranky kde su vsetky novinky vzdy nejaku prvu a poslednu mazat.... proste chcel som to nejak tak, aby som dal novinku len do jednej stranky cisto pre novinky a do hlavnej daco, aby sa zobrazilo len prvych pät
najviac som uvazoval o XML [malo by to ist, z xml ovladam priblizne zaklady a nieco naviac :)]
a myslim ze by to slo aj JavaScriptom [ale to sa mi velmi nepaci...]
prosim, ked viete napiste mi nejake ine riesenie [na servery mam PHP a MySql ale databazou to tiez nechcem robit :-!] dakujem
22k_
Profil *
Mno mel bys to vytahnout z databaze ... seradis podle data a LIMITNES na 5 a odkaz archiv novinek vypise vsechny novinky ...

Je to nejsnazsi reseni bych rekl a nejlepsi...
SuE
Profil
zkus třeba easyblog - to je sice na blogování ale já si s tím dělám hlavní stránku webu úplně v pohodě :-) http://www.elka.cz/easyblog/
je fakt, že už tam nemám jen novinky ale kde co, což asi nechceš, takže kukni třeba na http://jacknipper.cz , to by mohlo být podobné tomu, co asi chceš
deavy
Profil *
noo, asi to spravim z XML aj tak ked som sa pokusal z MySql, mi to neslo, lebo site.cz ma dajakeho cudneho phpmyadmina a rucne MySlq neviem :-( este pockam na ine nazory
Anonymní
Profil *
ufff :-E asi to spravim rucne
to xml som trochu precenil //alebo seba :-)//
BoboCop
Profil
Já dělám něco takového v PHP. Načítám řádky z textového souboru v cyklu (s databází to neumím, tak používám TXT) a funguje to celkem dobře. Chtěl jsem o tom napsat na mých stránkách, ale ztatím jsem se k tomu nedostal, nicméně to mám v plánu.
Anonymní
Profil *
noo ale ja nie som v PHP bohvieaky expert. :-(
BoboCop
Profil
Já taky ne, ale tohle se mi zdálo celkem snadné. Jestli chceš, tak mi dej mail a já ti pošlu tu funkcičku do mailu.
Anonymní
Profil *
mark789@atlas.sk
BoboCop
Profil
Máš to tam i s komentářem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0