Autor Zpráva
Honzaxxx
Profil *
potřebuji dát něco jako .htaccess na sweb ,ale nefunguje mě to (na .cz ano)
Máte někdo nápad
Casero
Profil
Honzaxxx
Co potřebuješ? Přesměrování, 404?..
Honzaxxx
Profil *
Ano
.htaccess mě funguje v doméně .cz
.htaccess mě nefunguje v doméně sweb (tak hledám něco jiného)
Casero
Profil
Honzaxxx
.htaccess mě funguje v doméně .cz
.htaccess mě nefunguje v doméně sweb (tak hledám něco jiného)

Ano to jsi už psal. .htaccess není povolen na sweb, takže jedině napsat adminům. Já jsem se ptal, co přesně potřebuješ udělat, jestli existuje nějaká náhrada...třeba přesměrování mužeš provést v php i html, případně přes JS.
Honzaxxx
Profil *
ano chci udělat přesměrování. Ted se nezlob rada typu ,že to mohu udělat v php i html, případně přes JS (což logicky vím ,ale nevím jak) je jako bys mě na ,,mám hlad,, řekl ,,tak se napapej,,
djlj
Profil
rada typu ,že to mohu udělat v php i html, případně přes JS (což logicky vím ,ale nevím jak) je jako bys mě na ,,mám hlad,, řekl ,,tak se napapej,,
Nešťastné přirovnání. Pokud by platilo, už teď bys věděl, co máš dělat.

Na Swebu nejedou žádné skripty, takže máš smůlu.
Honzaxxx
Profil *
vysvětlení přirovnání sem nepatří ,ale budiž -
1/Já vím ,že to co chci mám udělat v těch programech co radil jenže nevím jak.
2/S tím jídlem jsem to myslel tak že každý kdo má hlad přeci ví ,že se má najíst - takže problém je jinde.
Jako poradit někomu kdo má hlad - najez se
mě připadne stejný
Jako poradit někomu naprogramuj to v ....

To je jedno o to tu nejde.
bukaj
Profil
Honzaxxx
1/Já vím ,že to co chci mám udělat v těch programech co radil jenže nevím jak.
Hledej:
HTML - tag <meta>
PHP - header()
JS - window.location

PS. Kdybys k jídlu přistupoval stejně jako k tomuhle, tak bys nějspíš umřel hlady ;)
djlj
Profil
Jako poradit někomu kdo má hlad - najez se
mě připadne stejný
Jako poradit někomu naprogramuj to v ....

Ani ne. Člověk je od přírody lovec, nikoli programátor.

Ale znovu opakuji, že na Swebu máš prostě smůlu. Můžeš použít přesměrování javaskriptem, jak podotkl bukaj, ale to má řadu nevýhod.
Casero
Profil
Honzaxxx
ano chci udělat přesměrování. Ted se nezlob rada typu ,že to mohu udělat v php i html, případně přes JS (což logicky vím ,ale nevím jak) je jako bys mě na ,,mám hlad,, řekl ,,tak se napapej,,
Já se nezlobím, ale hned můj první příspěvek se ptal, co potřebuješ...ty jsi ovšem zopakoval totéž, co už bylo známo. Byl jsem tedy ochotný vypsat i varianty (DOKONCE i možné řešení), co bys mohl potřebovat (jelikož, jak ti asi není známo v .htaccess lze nastavit spousta jiných věcí než přesměrování). A trochu mě překvapilo, že mojí ochotu ti pomoct, když nejsi schopen sám specifikovat dotaz, oplatíš větou:Ted se nezlob rada typu ,že to mohu udělat v php i html, případně přes JS (což logicky vím ,ale nevím jak) je jako bys mě na ,,mám hlad,, řekl ,,tak se napapej,,.
Takže spíš je to, jak kdyby jsem na větu: Mám hlad. Odpověděl: A na co přesně?..Rybu si mužeš chytit ve vodě, slepici ulovit na souši a vrabce na střeše!
Honzaxxx
Profil *
omlovám se ,že jsem nebyl konkrétní.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0