Autor Zpráva
spirit
Zdravím zase s mým pro vás stupidním problémem :D

Mám , teda dělám, web a základ jsem použil od plaváčka s tou patičkou vždy dole. Jenže, vlevo chci mít úzký sloupeček stextem a zbytek plochy je klasický obsah. Ale pokud je obsah sloupečku dlouhý, překotí se přes patičku a pokračuje dolů, ale pozadí obsahu (okolí) se nenatáhne.
A nebo to jde, že se natáhne, ale obsah se zobrazuje až pod sloupečkem a nebo pokud změním pořadí tak je obsah správně, ale sloupeček se posune až pod obsah. Chtěl bych dosáhnout toho, že budou spolu a pokud bude delší obsah než sloupeček tak se stránky natáhnou, pokud to bude opačně, tak zase ať se natáhnou. Pořád na to nemůžu přijít, ale asi tam bude problém s pozicováním relativním, absolutním... teda myslím si to, jen nevím jak to správně vyřešit.
No pro představu dám link, kde na to můžete kouknout ..

http://tbc-cod.czechian.net

vzhled neřešte prosím (barvy atd., jde o to napasování ne vzhled ..)

Předem díky jestli někoho napadne jak na to ...
aisukriimu
Ked som to citala prvykrat, tak som sa riadne do toho zamotala. :)

Co tak skusit tomu stlpceku nastavit cez CSS float:left; a obsahu stranky float:right;? Potom by si uz len nastavil nejakemu prvku (napr. <hr>) v CSS cez id clear:both. To <hr> sa musi nachadzat v tom dive, v ktorom mas obaleny stlpcek a obsah.

Vela stastia.

P.S. : V buducnosti pouzij radsej externy styl. :)
spirit
To se omlouvám za zhoršenou srozumitelnost probému...
Ale taky MOC DÍKY, protože to jede tak jak má a tak jak jsem potřeboval, takže moc díky za radu... s pozdravem ... jo a já používám exterňák, jen tohle je začátek nak terém jsem se seknul, pak to ještě přepíšu a dodělám, to se neboj ... S pozdravem a dík
spirit
no i když, zas tak ideální to není ... když to udělám, tak v IE se mi nechce zobrazit menu,někam zmizí... Ve FF to je de jak má, jen v IE aby nebylo menu celkem vadí ...
spirit
tak už to vypadá že vyřešeno :)
tiso
...si to prerobil na poziciovanie a nefunguje, že?
Stačí Ti do tohoto: http://tiso.wz.cz/2-stlpcovy-layout.php dorobiť pätičku vždy dole
spirit
diky, už mi to funguje jak má všechno. menu se neukazovalo, tak jsem změnil pořadí head a menu a už to jede :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: