Autor Zpráva
muza
Profil
Ahoj lidi,
potřeboval bych obsah nějak rozumně zobrazit na webu, třeba v iframe. Ale nevím jak data dostat z exelu do rozumného formátu. Funkce uložit jako web v excelu produkuje nějaký hrůzy

Diky
Miloš
Profil
Osobně nemám žádnou zkušenost.
Zkusil jsem se ale zeptat strejdy gůgla:
"XLS do HTML" a "XLS to HTML"
Axamith
Profil
já jsem to řešil přez FPExpress. Je to free. normálně jsem do něj nakopíroval obsah XLS a hned mi z toho vypadlo HTML. Má ale scoje
chyby, tak jsem ho používal pro rozsáhlejší tabulková data, která se mi nechtělo ručně datlovat do zdrojáku.
Bubák
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=11&topic=1 09
Hlavně si přečti, co píše Honza Hučín.

Pokud jde o jednoduchou tabulku bez sloučených buněk, používám export do CSV a data pak importuji do PSPadu.
Axamith
Profil
BUbák : to se mi líbí, v PSPadu píšu a moc mi vyhovuje. FP má tu nevýhodu ( mimo jiné ), že sebou nese hodně "doprovodného" kódu.
Plaváček
Profil
muza

Mno, skvěle tohle zvládá DreamWeaver v design mode, umí i sloučené buňky a vyrobí čistou tabulku. Na požádání i s formátováním, pokud zdrojový XLS soubor něco takového obsahuje (pozadí buněk atp.)

Bohužel to není software zdarma, ale zato si ho můžeš, tuším, 30 dní vyzkoušet. Možná by to stálo za úvahu, pokud potřebuješ něco podobného udělat jenom jednorázově.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0