Autor Zpráva
lolowned
Profil
Dobrý den,

mám jeden problém, který bych chtěl vyřešit.. Mám webové stránky, které nejsou vyrobené pro prohlízeč IE
a chci, aby každému navštěvníkovi, který mou stránku sputí přes Internet Explorer, aby
mu to ohlásilo chybu. Např. Tato stranka neni vyrobena pro IE. Pak bych přiložil odkazy na stáhnutí
jiných prohlížečů, pro které jsou mé stránky vyrobeny a taky by to přes tyto prolížeče fungovalo, jako Opera ci Mozilla Firefox.

Doufám že mě chápete,

prosím o odpovědi a rady, děkuji.
lolowned
Profil
pokud můžu, přiblížím vám to:

http://www.darsain.net/
Vladosik
Profil
lolowned
Dám Ti jen jednu radu. Udělej pořádné stránky, tak aby šli i v nejpoužívanějším prohlížeči mezi uživateli. O jeho kvalitách nemá teď cenu diskutovat, jsou to pouze výmluvy.
Vladosik
Profil
Edit
Mastodont
Profil
lolowned
Existují dva druhy blbů - jedni vyrábí stránky jen pro IE a druzí IE zakazují.
Bubák
Profil
Doufám že mě chápete
Já teda nechápu. Co tak úžasného jsi udělal, že to nefunguje v IE? Pochybuji, že to bude něco, co opravdu nejde udělat pro IE, když ani nedokážeš IE jednoduše pomocí HTML odhalit.
Alphard
Profil
když už nechceš ladit pro IE, tak to nedělej, ale ani ho nezakuj
obsahově to bude OK a někam dáš poznámku, že se stránky nejlépe zobrazí v např. Opeře
qwas
Profil *
lolowned
Zakázáním nejpoužívanějšího prohlížeče akorát přijdeš o většinu uživatelů. Pokud někdo nemá nainstalovaný jiný prohlížeč, tak si ho jen kvůli tvému webu nebude instalovat.
ppooler
Profil
Náhodou je to celkem zajímavé a jsem přesvědčen že to jde (čistě teoreticky) nějak udělat. Taky nemám rád IE, dokážu sice pro něj vše optimalizovat, ale často na úkor odstranění nějakých prvků...

Např. svoje stránky si prohlížím jenom v IE,- protože vím, že v Opeře, a Mozille se zobrazí korektně.
Keilew
Profil
ppooler
Spíš na úkor zašpinění kódu redundantními tagy...
lolowned
Profil
ppooler

samozrejme ze to jde, zkus si zobrazit tuto stranku http://www.darsain.net/
na internet explorer a na opere..
Bubák
Profil
<!--[if IE]>
Máš IE
<![endif]-->
<!--[if !IE]> -->
Nemáš IE
<!-- <![endif]-->
lolowned
Profil
tento kod se zapisuje do hlavicky indexu?
Bubák
Profil
Znova:
Co tak úžasného jsi udělal, že to nefunguje v IE?
lolowned
Profil
Zatim nic, protoze nevim kam to mam dat..
Vladosik
Profil
lolowned
My se ale ptáme na ten Tvůj web!! Co takhle adresa?
Bubák
Profil
Borec
Profil *
Vážení více než 30% lidí sedí u PC bez Administrátorského přístupu tj. jaku USER s omezením takže zákazem IE je v p.... protože si nainstaluje akorát kulový Takže pozdrvauju ty dva blby kteří se snaží bojkotovat tam kde je to ale úplně k ničemu
djlj
Profil
Borec
Stačí si stáhnout Firefox v zipu. A nebo jde dokonce i nainstalovat; sice nemůže zapisovat do registrů, ale normálně funguje. Zkoušeno ve škole.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0