Autor Zpráva
arnoost
Profil
Mam seznam zpráv ( něco jako diskuse ) a chtěl bych aby když uživatel přečte něco ( zpráva i komentare na jedne strance ) bylo zvýrazněno, že už to videl. A kdyz někdo jiný odpoví tak se mu zase ukázalo, že to je zase jako neprečtené.

Asi bych to udelal nějak do cookie ale chtěl bych to nějak na straně serveru aby když dojde za rok tak to bylo pořád stejné. Snad mi někdo rozumí. Šel bych na to nějaky statusem a do nějake tabulky bych si ty informace ukladal ale nejsem si jist timto postupem.

Diky za radu.
DJ Miky
Profil
Pokud to diskusi, kde vystupují jen registrovaní uživatelé, můžeš si v DB vytvořit tabulku, kam uložíš jméno (id) uživatele a čas, kdy naposledy četl. Při výpisu si vytáhneš i ten čas a pak jen porovnáváš.

Pro anonymní uživatelé je to možné udělat podobně, s tím, že přiřadíš uživateli jedinečný identifikátor, uložíš ho do cookies a opět uděláš záznam v DB s časem přečtení.
arnoost
Profil
Je to jen, pro registrovane. Porovnani datumu návštěvy a datumu posledni odpovedi si moc nedovedu predstavit. Mam to porovnavat jen ktere je větší nebo nějak jinak? Ale i tak diky. Příjde mi to zbytecne moc programovani. Ale diky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0