Autor Zpráva
Jopes
Profil *
Chtel bych se zeptat jestli by nekdo nevymyslel jak by slo u tohoto layotu docilit toho aby se text, popripadne jine prvky umistene v hlacicce a paticce stale zobrazovaly. Tim myslim aby pri zvetseni textu se spolu s nimi zvetsili dany bloky "header" a "footer" ale tak aby stale byl viditelny "content" tj. aby ho hlavicka popripade paticka neprekryvaly. Predem dik za rady... vubec si s tim nevim rady
tajny spion
Profil
Nekoukal jsem se sice na zdrojak ale pravdepodobne vim kde je problem. Lezi na tom, ze zadavas obalovacim prvkum (div, li) vysku. Tudis kdyz se pismo zvetsi, nema kam lizt a ztraci se v obalovacim divu. Ohledte toho prekryvani, skus si vyhledat temata ohledne float, div, owerflow, CSS layout atd.
Jopes
Profil *
tajny spion:

o tom vim... o tohle mi nejde. Jde mi o to ze v danym layoutu ma "content" horni margin = vyska "header", aby nebyl schovanej pod ni, proto potrebuju aby se nak relativne ten margin natahoval se zvetsovanim pisma ale relativni jednotky em nebo % to nedaji presne a zacne se to rozestupovat...
tiso
Profil
Jedine to spraviť tak aby sa tam ten obsah zmestil pri maximálnej veľkosti, pri menšej to bude rovnako vysoké ale prázdnejšie...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0