Autor Zpráva
Anekdot
Profil *
zdravim, mam trochu trapnej dotaz, ale ani za milion bych si nevzpoměl jak nahradit zavináč, aby mi za dva dny nechodili na mejll tuny spamu...dík
Manq
Anekdot
Možností je mnoho. Například nahraď celý mail obrázkem.
Anekdot
Profil *
Tak na obrázek sem přišel taky, to semi moc nechce, jinej zpusob?*1*
souki
Anekdot
Například místo emailu napsat
nekdo(zavináč)email.cz
nebo
nekdo(rybička omočená lehce v oleji, osmahnutá s cibulkou do zlatova podávaná s bílým vínem)email.cz
Timy
co třeba "(zavináč)" em?
Anekdot
Profil *
nebo
nekdo(rybička omočená lehce v oleji, osmahnutá s cibulkou do zlatova podávaná s bílým vínem)email.cz

jo tu rybičku beru, dík vám všem:) Bude to strašne vtipný:D:D
imploder
Jednoduchá metoda je nahrazovat zavináč HTML entitou @. Mám to tak už víc než rok a spamy mi nechodí. Ber to s rezervou, ty stránky mají hodně nízkou návštěvnost.

Zkoušel někdo z vás s úspěchem jen tento postup na často navštěvované stránce? Jsou ti roboti opravdu tak hloupí?

Manq
Nahradit obrázkem to jde, ale je problém udělat ten mail klikací. Myslím, že na to jsou nějaké JavaScripty. V každém případě by i v href měl být zavináč zakódovaný aspoň jako entita.
Manq
imploder
Jistě. To je samozřejmé.
imploder
Teď by se snad ta entita měla zobrazit:

Jednoduchá metoda je nahrazovat zavináč HTML entitou @. Mám to tak už víc než rok a spamy mi nechodí. Ber to s rezervou, ty stránky mají hodně nízkou návštěvnost.

Zkoušel někdo z vás s úspěchem jen tento postup na často navštěvované stránce? Jsou ti roboti opravdu tak hloupí?

Manq
Nahradit obrázkem to jde, ale je problém udělat ten mail klikací. Myslím, že na to jsou nějaké JavaScripty. V každém případě by i v href měl být zavináč zakódovaný aspoň jako entita.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: