Autor Zpráva
gavec
Profil *
Zdravím,

mohl by mi někdo podrobněji poradit, jak zařadit svůj web do vyhledávačů, katalogů atd... ? Nějak jsem to zkoušel, ale moc mi to nešlo... asi jsem dělal něco špatně. Byl bych velice rád za každou radu. Předem díky
imploder
Profil
Určitě dej odkaz do velkých katalogů:
http://napoveda.seznam.cz/cz/jak-pridam-odkaz.html
http://katalog.atlas.cz/registrace/
http://kat-reg.centrum.cz/reg.php
gavec
Profil *
to uz jsem udělal, ale jaksi to tam furt neni... jak dlouho to asi trva, nez se tam stranka obevi?
CATerPILAR
Profil
Udělal jsem to jen na seznamu a na atlasu jsme byli automaticky taky. Na cetrum jsem to neudělal a taky v něm nejsme vidět. Máme cougar club www.cougar-club.net. Dokonce jsme v seznamu a atlasu jako první. Bylo to já nevím do 3 dnů po registraci.
Kámoše jsem taky registroval...má dovozy aut ze SRN www.zsdovozy.cz a je to 14 dní a není tam dodnes. Tak nevím jak to berou.
gavec
Profil *
to si musel zajit do te kategorie aby si to zjistil? nebo si to zkusil vyhledat?
Petra
Profil
Když se registrujete na Seznamu do katalogu, přijde vám email, kde je napsáno dokdy budete do katalogu zařazeni. Ve chvíli kdy jste zařazeni přijde email, který vám oznámí, že už jste zařazeni a druhý den budete v katalogu vidět. Stačí ty mejly číst.

Pro ověření, zda už je odkaz v katalogu je nejlepší vlézt do příslušné sekce katalogu. Pro ověření, že už je ve vyhledávání je zase dobré ho vyhledat (třeba s parametrem site - site:example.com). Do vyhledávání na Seznamu se přidává tudy: http://fulltext.seznam.cz/
CATerPILAR
Profil
zkusil jsem to vyhledat

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0