Autor Zpráva
Honzap
Profil
Ahoj, potřebuji naprogramovat web pro autobazar, jak nejlépe provést vyhledávání aut? php nabo java script? Jak na aktualizaci nových aut aby to zvládla i sekretářka?prostě potřebuju nakopnout jak na to (rady typu nech si to napsat od někoho jiného mi nepomohou). Předem děkuji za rady
bukaj
Profil
Honzap
PHP a MySQL - až to celé přečteš, s největší pravděpodobností dokážeš napsat to co chceš.
Anonymní
Profil *
koukám, že to píšeš na všechna diskuzní fóra.
Bohužel ti řeknu, že si to nech napsat od někoho jiného.

Pokud nevíš téměř nic, tak buď napíšeš děravou aplikaci jak řešeto, nebo pomalou jak hlemýžď a vyhoděj tě s tím z hostingu.

Jak na aktualizaci nových aut aby to zvládla i sekretářka?
- nějakou pěknou administraci na parametry aut, jejich editaci, správu fotogalerií a inzerátů

Jak nejlépe provést vyhledávání aut? php nabo java script?
- nejlépe použít databázi, ukládání dat do souboru asi nebude to pravé ořechové
- v databázi si pak uděláš jeden rozsáhlá dotaz, který se bude upravovat automaticky na základě odeslaných parametrů
Anonymní
Profil *
koukám, že to píšeš na všechna diskuzní fóra.
Bohužel ti řeknu, že si to nech napsat od někoho jiného.

Pokud nevíš téměř nic, tak buď napíšeš děravou aplikaci jak řešeto, nebo pomalou jak hlemýžď a vyhoděj tě s tím z hostingu.

Jak na aktualizaci nových aut aby to zvládla i sekretářka?
- nějakou pěknou administraci na parametry aut, jejich editaci, správu fotogalerií a inzerátů

Jak nejlépe provést vyhledávání aut? php nabo java script?
- nejlépe použít databázi, ukládání dat do souboru asi nebude to pravé ořechové
- v databázi si pak uděláš jeden rozsáhlá dotaz, který se bude upravovat automaticky na základě odeslaných parametrů
Honzap
Profil
koukám, že to píšeš na všechna diskuzní fóra.
- No, napsal jsem to na 2 tak promiň.
Html i CSS a už docela umím, tak chci něco složitějšího.

Pokud nevíš téměř nic, tak buď napíšeš děravou aplikaci jak řešeto, nebo pomalou jak hlemýžď a vyhoděj tě s tím z hostingu.
- a na co se mám zaměřit, jak to myslíš děravou?
Tak díky Jdu studovat to PHP.
Anonymní
Profil *
- a na co se mám zaměřit, jak to myslíš děravou?
to je složitý, na to přijdeš několikaletou praxí
aDAm
Profil
tak pokud o php a mysql nebo jinym programovacim jazyku a databazi nic nevis tak se radeji do niceho nepoustej a tu firmu co to po tobe chce predej radeji nekomu dal....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0