« 1 2 »
Autor Zpráva
tomas657
Profil
Ako zvýšiť návštevnosť webu na stovky návštev denne? Hlúpa otázka, viem a ťažko zodpovedateľná, ale možno niekto pozná odpoveď...
Tasartir
Profil
nabídnout zajímavý, často aktualizovaný obsah?
tomas657
Profil
abídnout zajímavý, často aktualizovaný obsah?

to nestačí...
tajny spion
Profil
tomas657
to nestačí...
Ze by vytvorit normalni web bez srdicek a blikajicich a tocicich se veci, ktery obsahove zajima lidi?

Kamo, navstevnost je jedna vec, ale opravdovi navstevnici tvyho webu je druha. Muzes mit treba navstevnost 1000 denne ale kdyz z toho 950 na tvym webu je 10 sekund, k cemu ti to je. Zamysli se.
tomas657
Profil
Ze by vytvorit normalni web bez srdicek a blikajicich a tocicich se veci, ktery obsahove zajima lidi?

takéto niečo som nikdy nepoužíval a ani nechcem používať!!!!
peta
Profil
tomas657
Tak predevsim pridej odkaz na web, at je z ceho vychazet.
- nevime, co mas za web
Tim padem nevime nic. A to nic je:
- na jake pozici je ve vyhledavacich (tajemny pojem SEO)
- co mas na strance za obsah
- co mas na strance za chyby
- co mas na strance za ozdoby a upoutavky
atd...

Vlastne, ani se ti nedivim, ze mas malo pristupu, kdyz nikde neuvadis odkaz na stranku, kdyz muzes :) Treba do kazdeho sveho mailu, zpravy a tak... Sem tam obcas na chatu nebo, kam chodis. Neco malo vizitek...
tomas657
Profil
chcem zvýšiť návštevnosť webom - katalog-webu.over.cz, www.webclanky.wz.cz, www.navstevnost.czweb.org, www.powerfighter.wz.cz
Tasartir
Profil
Myslím že tyto stránky nemají návštěvníkům tolik co nabídnout, aby počet návštěv byl denně řádově ve stovkách. Já tam nenašel nic co bych nenašel na desítkách (stovkách?) dalších podobných stránek. (Ovšem netvrdím že to tam není.) Z mého pohledu - nic mě neláká se na tyhle stránky vracet nebo je někomu doporučovat.
tomas657
Profil
Myslím že tyto stránky nemají návštěvníkům tolik co nabídnout, aby počet návštěv byl denně řádově ve stovkách. Já tam nenašel nic co bych nenašel na desítkách (stovkách?) dalších podobných stránek. (Ovšem netvrdím že to tam není.) Z mého pohledu - nic mě neláká se na tyhle stránky vracet nebo je někomu doporučovat.

a čo by si tam chcel nájsť...
Tasartir
Profil
mírně OT: "Preto som sa rozhodol, že vytvorím web, na ktorom bude všetko podrobné, podrobný popis zvyšovania návštevnosti..." [www.navstevnost.czweb.org] a tady je dotaz, jak zvýšit jeho návštěvnost..

ad www.navstevnost.czweb.org
popisy různých reklamních služeb se web jenom hemží. Pokud na tuhle stránku narazím přes vyhledávač, přečtu si co to je popup reklama, dostanu nějaké ty odkazy na katalogy, můžu se něco přiučit, ale proč se vracet?

ad www.webclanky.wz.cz
co to je pagerank nebo přístupný web? pokud to nevím, možná se sem dostanu přes vyhledávač, a dostanu nějaký obraz o problematice. ale na tahle témata existují mnohem rozsáhlejší stránky, diskuze apod. tahle tématika je příliš rozsáhlá na to aby se dala shrnout do několika odstavců.

ad http://www.powerfighter.wz.cz
webové studio (?). sem také nemám důvod se vracet. Zde se poskytují placené služby (i když jak se tam píše, po dohodě i zdarma). Tedy, pokud danou službu nepotřebuju, sem nemám důvod chodit. A vytváření ikonek/bannerů/web. stránek se dnes zabývá spousta lidí, takže konkurence je vysoká a je velice snadné se ztratit v davu.
tomas657
Profil
konkurence je vysoká

Obrovská...
Joker
Profil
tomas657
a čo by si tam chcel nájsť...
Vyřešení tohohle problému je řekl bych ten základní rozdíl mezi hodně navštěvovaným a málo navštěvovaným webem ;)
anonym
Profil *
Vyřešení tohohle problému je řekl bych ten základní rozdíl mezi hodně navštěvovaným a málo navštěvovaným webem ;)

Tým si myslel... čo?
reFOX
Profil *
Vymysli a nabídni návštěvníkům něco unikátního co jinde jen tak nenajdou (klidně za prachy), návštěvnost 100+ zaručena.
tomas657
Profil


Zasláno: 14.9.2007 13:17:57
Citovat


Vymysli a nabídni návštěvníkům něco unikátního co jinde jen tak nenajdou (klidně za prachy), návštěvnost 100+ zaručena.



TAké niečo neexistuje, na webe už je všetko...
tajny spion
Profil
tomas657
Nikde neni všechno... najdi mi stranky na kterych je vse o tematu, kterymi se zaobiraji.
Tasartir
Profil
tomas657
na webe už je všetko...
Nechceš se hádat že ne? Tak například do tohoto měsíce chyběla na webu moje povídka o tom jak se malý chlapec místo studia přírodních věd stal knězem. Teď už tam sice je, ale stále tam nejsou další moje povídky. Netvrdím že je to tajemství zvýšení návštěvnosti, to opravdu ne.. :D Každým dnem se mění a rostou požadavky uživatelů internetu. Proč jim nevyhovět a nevymyslet něco nového? Myslíš že JPW je jedinej web s návodem pro úvod do html? A přesto je velice populární.

(edit překlepy)
tomas657
Profil
A přesto je velice populární.

Je, ale popularitu si získal nielen dobrými článkami, ale na jeho návštevnosť vplýva hlavne doba, ktorú existuje... (na porovnanie môj web www.webclanky.wz.cz existuje len 10 mesiacov...)
Joker
Profil
anonym
Vyřešení tohohle problému je řekl bych ten základní rozdíl mezi hodně navštěvovaným a málo navštěvovaným webem ;)

Tým si myslel... čo?

Že zjistit (ať už náhodou anebo se toho nějak dopátrat), co by lidi chtěli na webu mít a pak jim to dát je právě to, co dělá web úspěšný.

tomas657
TAké niečo neexistuje, na webe už je všetko...
Hahahahahahaha, to mi připomíná ten slavný výrok (který sice nejspíš nikdo neřekl, ale stejně je to dobrý):
Navrhuji zrušit patentový úřad, protože všechno už bylo vynalezeno a nic nového nelze vynalézt.

To tak bylo na webu všechno. Přišel jeden programátor, vyrobil eBay a vydělal miliardy. A bylo na webu všechno. Přišli dva studenti, napsali Google a vydělali miliardy. A pak už bylo na webu opravdu všechno. Přišli tři lidi z PayPalu, v garáži rozjeli YouTube a vydělali miliardy. A tak dále, a tak podobně ;-)
Jiřík
Profil
Ať už napíšeš cokoliv na web tak je důležité ani ne tak to čím lidi oslovit ale jak přilákat vyhledávače a to se dělá tak že si prostuduješ JPW a hlavně článek o tom k čemu je <title> nebo <h1> a <h2>. Přečti si také něco o práci robotů a principu vyhledávání. Myslím že když se tím budeš řídit tak ti návštěvnost vzroste, ale jak už tu bylo řečeno, když už nalákáš lidi, aby k tobě přišli tak si je tam také musíš udržet. Také bych si položil otázku proč chci psát web? Abych měl návštěvnost? Pak si tam dej sprosté obrázky a návštěvnost je tisíc za hodinu. Pokud chci psát o své profesi pak si můžu být jistý že ta návštěvnost bude také vysoká pokud budu psát odborně a čtivě. Na každý pád chce to nejdřív téma a to téma rozvést a upravovat a aktualizovat. Musí být znát že o tom tématu něco víš a že to téma máš rád a že se o něj zajímáš a musí být cítit že se chceš podělit o to téma s každým a pro každého to piš a ne sám pro sebe. Na webu je spousta témat s mého oboru, ale ještě jsem nenašel nic co by ten obor lidsky přiblížilo a tak jsem o tom začal psát do hloubky a pro úplně každého aby tomu rozuměl i hloupý Honza ze lhoty. Napsal jsem pět článků asi před půl rokem a ted mám návštěvnost sice jen v desítkách ale už jsou to stálí lidé a čas věnovaný webu je vyplněný konzultacemi o těch pěti tématech. S každým dalším článkem mi roste návštěvnost asi tak o pět lidí denně. Pak jsme napsal něco o svém hobby hodil pár obrázků a flash animací a vida už jsou tu další lidé. A když jsem lidem dal i prostor pro komunikaci o těch tématech a článcích pak si myslím že na to že jsem věčná LAMA mám celkem úspěch. Lidé chtějí informace i do hloubky a ne jen to množství.
tomas657
Profil
to se dělá tak že si prostuduješ JPW a hlavně článek o tom k čemu je <title> nebo <h1> a <h2>

Asi si myslíš, že som začiatočník, ja viem celkom presne ako fungujú vyhľadávače, že najdôležitejšie pre ich sú nadpisy, title, alt tagy, rozmiestnenie kľúčových slov, ich podiel voči textu, pagerank...


čas věnovaný webu je vyplněný konzultacemi o těch pěti tématech.

Tým si myslel to, že máš na webe možnosť komentárov a na tie odpovedáš a týmpádom sa ľudia prídu znova pozrieť na odpovede na svoj komentár... Tak to keby som ja mal komentáre, tak to tiež mám celkom vysokú návštevnosť...
DJ Miky
Profil
najdôležitejšie pre ich sú (...) pagerank

Opravdu třeba Seznam hodnotí stránky podle PageRanku?


ja viem celkom presne ako fungujú vyhľadávače

Tobě se svěřili autoři Googlu, Seznamu, … jak funguje jejich vyhledávač?
Str4wberry
Profil
tomas657
ja viem celkom presne ako fungujú vyhľadávačealt tagy
Alt je tag?
tomas657
Profil
Alt je tag?

Nerobte si zo mňa srandu... samozrejme že alt je len jedna vlastnosť tagu a nie samostatný tag... to som len zle napísal...

Tobě se svěřili autoři Googlu, Seznamu, … jak funguje jejich vyhledávač?
Tak až tak presne to neviem..., ale zase niečo viem... a to mi stačí...


Opravdu třeba Seznam hodnotí stránky podle PageRanku?
Nie, samozrejme, že podľa S-ranku (ale rank ako rank...)
tomas657
Profil
Má ešte niektoodpoveď na moju otázku?
Ra-Dek
Profil *
tomas657: jestli to mohu shrnout... na žádným z tvých webů není nic zajímavého... webdesignové studio, nemáš šanci se dostat tak vysoko aby jsi měl 100 návštěvnost denně ... ani u webu o návštěvnosti... jak psal tu někdo, že se v tom musíš vyznat... jak můžeš psát web o návštěnovsti když ani sám nemáš navštěvovaný web, z toho plyne i jeho kvalita + webčlánky ... to nemá cenu psát něco takového ... takových webů je tisíce a i ty jsou lepší než ty tvoje ... taky většinou i fungují déle než 10 měsíců... a k tomu že na internetu je všechno ... není
shaggy
Profil
Presne ako povedal kolega. Pozeral som si tvoj web a napr. tvoje "Referencie bannerov" nestoja za nič. Je to nezáživná začiatočnícka práca. A keď príde človek na tvoju stránku, uvidí to, tak v tom momente aj odíde a už ho to viac nezaujíma (ani nikomu o tej stránke nepovie).
Ale odpoviem ti - Ako zvýšiť návštevnosť 100x?

Krok č. 1 - priznať si, že o tom o čom píšeš nemáš moc vedomostí.
Krok č. 2 - vybrať si tému o ktorej vieš podstatne viac.
Krok č. 3 - uvedomiť si, či je o tú "problematiku" záujem.
Krok č. 4 - urobiť stránku a zamerať sa na funkčnosť a dizajn.
Krok č. 5 - propagovať, registrovať do katalógov a hlavne - uprednostňovať kvalitu pred kvantitou (nenútiť každého aby sa registroval na tvojej stránke aj za cenu, že už nikdy nepríde. Nájsť schopných ľudí, čo ti budú prispievať a čo sa vyznajú do tej problematiky, čím sa stránka bude zaoberať).
tomas657
Profil
Krok č. 1 - priznať si, že o tom o čom píšeš nemáš moc vedomostí.
Viem o tom.

Nájsť schopných ľudí, čo ti budú prispievať a čo sa vyznajú do tej problematiky, čím sa stránka bude zaoberať).
Kto by prispieval na nejaký freehostignový web zadarmo...?
yFang
Profil
tomas657
Tak to keby som ja mal komentáre, tak to tiež mám celkom vysokú návštevnosť...
No tak je tam dej, když myslíš, že ti to zvýší návštěvnost. ;)
shaggy
Profil
tomas657
Ruku na srdce a odpovedz mi. Naozaj si myslíš, že máš o tom dostatočné vedomosti?
Myslíš, že by sa človek, ktorý píše o webdizajne, SEO... pýtal na to, ako zvýšiť návštevnosť?
Myslíš, že človek, ktorý o tom píše by svoje vedomosti neaplikoval na svoj web (videl si svoju stránku, je všetko len nie užívateľsky prívetivá).

Ja si myslím, že nie. Ale ok, určite prerazíš a ja sa mýlim.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0