« 1 2
Autor Zpráva
tomas657
Profil
videl si svoju stránku, je všetko len nie užívateľsky prívetivá

Čo je k tej prívetivosti podľa teba chýba?
yFang
Profil
Třeba na stránkách powerfighter není žádná hlavička, ale jen reklama. Mě osobně (a řekl bych, že nejsem sám) reklama na internetu docela vadí, a tak ji na svých stránkách nemám. Postupuj jako uživatel. Když přijdeš na stránku webčlánky - není to nejhorší, ale zas tolik mě nezaujme a jak už tady několikrát padlo takových stránek jsou tisíce. Nemám jediný důvod tam zůstat. Musíš prostě vymyslet něco originálního, čím uživatele na stránkách udržíš.

Možná by také bylo lepší vybrat si jiné téma, o kterém máš lepší znalosti a hlavně, o kterém toho na internetu není tolik. Uvedu příklad:
Máme dva weby - jeden se zabýva tvorbou webů a tak
- druhý je o transuranech

Když dáš na seznamu vyhledat "tvorba webů" najde to téměř 1,9 mil. výsledků. Ale když dáme výroba neptunia máme pouze 28 výsledků - prakticky žádná konkurence v porovnání s předchozím výsledkem.

Je to jen o tom vybrat si vhodné téma.
shaggy
Profil
tomas657
to sa pýtaš mňa? Ty o tom píšeš, tak by si mi TY mal napísať, čo tomu chýba.
Ale ok, napriek tomu, že o tom máš dostatočné vedomosti ti to napíšem. Na tom powerfighter webe chýba nejaké jasnejšie členenie obsahu. Menu, obsah, všetko je na kope, nahustené na seba.
Text nedýcha, máš strašne nízke riadky... atď.
tomas657
Profil
máš strašne nízke riadky...

Napravím...


Možná by také bylo lepší vybrat si jiné téma
Webdesign je jediná téma, ktorej aspoň trochu rozumiem...
yFang
Profil
tomas657
Webdesign je jediná téma, ktorej aspoň trochu rozumiem...
Tak to se holt musíš hodně snažit.
tomas657
Profil
k to se holt musíš hodně snažit.

Ja viem a aj sa snažím, len výsledok sa nie a nie dostaviť...
shaggy
Profil
Sorry, možno to vyzerá ako keby som naschvál vyrýval, ale nie je to tak.
Lenže ak je webdizajn to, čomu najviac rozumieš, tak si nájdi niekoho, čo sa rozumie do tej (alebo inej) témy a urobte spolu ten web.
Lebo tá stránka vyzerá ako od človeka, ktorý sa možno vyzná do písania stránok, ale webdizajn je mu absolútne cudzí. V súčasnej konkurencii ľudí, ktorí píšu o webdizajne (a vyznajú sa do toho viac ako ty) nemáš moc veľkú šancu. A na freehoste už tobôž nie.
tomas657
Profil
A na freehoste už tobôž nie. - to je jasné, že nie...


vyzerá ako od človeka, ktorý sa možno vyzná do písania stránok

ak myslíš tvorbu webových stránok v rámci obsahu a kodovania, tak to mi celkom ide, ale design mi nejde,a to je chyba, lebo designje hlavnou zložkou webdesignu...
tomas657
Profil
Třeba na stránkách powerfighter není žádná hlavička, ale jen reklama.

Tá reklama je od Webzdarma a tá tam musí byť...
yFang
Profil
tomas657
Tá reklama je od Webzdarma a tá tam musí byť...
Ale nemusí být nahoře místo hlavičky. ;)
tomas657
Profil
Ale nemusí být nahoře místo hlavičky. ;)

Radšej hore na hlavnej stránke (jedinej) ako dole na všetkých xx stránkach webu...
Tasartir
Profil
Z podmínek webzdarma.cz
"... je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře..."
o kus níže je vysvětlení termínu "nahoře": "Podle našich podmínek musí být umístěn nahoře - ve viditelné oblasti hned po načtení."
a dále "Můžete ale ovlivnit jeho přesné umístění vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->..."

Podle mě je z podmínek zcela zřejmé že odkaz musí bát "nad přehybem", klidně pod hlavičkou a nadpisem, hlavně viditelně.
tomas657
Profil
Podle mě je z podmínek zcela zřejmé že odkaz musí bát "nad přehybem", klidně pod hlavičkou a nadpisem, hlavně viditelně.

Pokiaľ je tá reklama hore len na jednej stránke, tak nech si tam bude... aj tak kde by som ju inam dal... hneď pod nadpis Vitajte?
yFang
Profil
tomas657
Pokiaľ je tá reklama hore len na jednej stránke, tak nech si tam bude...
Zase k tomu přistupuješ, jako by ti to bylo jedno. A ty stránky nemají hlavičku. To je takový problém šoupnout tam třeba logo?
tomas657
Profil
To je takový problém šoupnout tam třeba logo?

Nie som dobrý grafik, takže to logo by nevyzeralo veľmi dobre, len by to ten design pokazilo...
Fiero
Profil
Já bych taky rád psal o hodně věcech a přitom jsem levej jako šavle. Proto se raději držím zpátky a toho, co mě zajímá víc a o čem si myslím, že můžu psát. Můžu se pak vyhnout podobným tématům.
tomas657
Profil
hodně věcech

Aj ja, ale nemám čas...
Tasartir
Profil
Takže pokud to chápu správně, ty máš webové studio, píšeš o webdesignu, o přístupnosti, a máš web studio..na třech doménách..a nemáš čas, který bys tomu mohl věnovat. A přesto chceš mít návštěvnost ve stovkách denně.. Jak už jsem psal, můžeš mi říct proč bych na tyhle stránky měl opakovaně chodit a případně doporučovat dál?
Freedy
Profil *
Čus, taky si myslím, že návštěvnost zavisí na obsahu a jak často se aktualizuje. Chtěl bych taky zvýšit návštěvnost. Nejsem nějak dobrý webmaster, ale myslím , že na to , že sou to moje první stránky tak se mi povedly.
www.w40k-dawnofwar.kx.cz Warhammer 40000: dawn of war
tomas657
Profil
i]www.w40k-dawnofwar.kx.cz Warhammer 40000: dawn of war[/i]


daj na úvodnú stránku viac obsahu a návštevnosť sa zvýši hlavne z vyhľadávačov...[
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0