Autor Zpráva
Daviart
Profil *
Potřeboval bych udělat plynulé (prolnutí) přechody mezi jednotlivými stránkami. Jednou jsem to viděl na nějakých stránkách. Ale do dnes jsem se nikde nedočetl ani nedozvěděl, jak se tento efekt dělá.
Miloš
Profil
Hádám že javascriptem, ale jestli si myslíš, že tě za to budou návštěvníci obdivovat, jakej 'seš děsnej frajer megahustej, tak mám spíš obavu, aby tě za to nezačli <del>milovat</del>, ehm, proklínat.
bukaj
Profil
Daviart
Myslím, že to bylo někde v archivu na java.tatousek.cz. Ale je to už hodně dlouho, co jsem používal takovéto ,,kůl'' blbiny :)
Aleš Janda
Profil
Daviart
Viz stránky Microsoftu, česky je to popsané třeba na profesionální stránce tady.

Jde v podstatě o to, že do HEAD dáš nějaký zvláštní META tag, který způsobí efekt přechodu mezi stránkami. Umí to pouze Explorer (5.5+), je to blbina, nedoporučuji používat.
Daviart
Profil *
Můj nápad to není, je to přání dotyčné osoby které dělám stránky.
Daviart
Profil *
Prošel jsem to všechno. Našel jsem plno meta tagů na přechody, ale ne na plynulé prolnutí. A když jsem zkoušel veličiny změnit na Alpha, tak to nic nedělalo, zřejmě to tak nejde :(.
Bubák
Profil
Nevhce se mi to testovat, nemám tyhle zdržovací "efekty" rád a musel bych spustit jiný prohlížeč, ale co tohle?
<meta http-equiv="Page-Enter" content="blendTrans(Duration=1.0)">
Daviart
Profil *
Dík, to je přesně ono! :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0