Autor Zpráva
devilkin
Profil
Zdravím,
nedávno jsem objevil RS Drupal. Moc se mi líbí, ale ještě se v něm moc neorientuji. Nicméně je v provozu a základní věci s ním už zvládnu. Problém mám ale s některými moduly. Hlavně se nemůžu domluvit s modulem e-commerce. Chci jednoduchý e-shop (košík, objednávka, poslat objednávku …) žádné platby kartou apod., prostě úplný základ. Problém je v tom, že nemůžu přijít na to, jak udělat jen odeslání objednávky (nechci aby zákazník platil). Potřeboval bych vědět jestli to už někdo zkoušel a jaké s tím má zkušenosti. Jestli to vůbec půjde bez větších úprav kódu.

Moc děkuji za jakékoli tipy.
Charlie
Profil
Drupal je jeden z největších RS na světě, obávám se, že se ti to jen tak nepodaří. Nejlepší je udělat si vlastní e-shop
devilkin
Profil
To Charlie

No nějaký jsem začal psát, ale než se dostane na úroveň něčeho použitelného bude to ještě trvat.
Drupal má ale všechno co jsem chtěl (čistý kód, žádné tabulky ...) + moduly, tedy nekonečné možnosti rozšiřování a e-shop je zcela dostačující (pro mě). Jen by to chtělo zrušit tu platbu kartou a nahradit to klasickou dobírkou.

Jde mi o to, jestli to nejde nějak nastavit (hraju si s tím teprve tak 12 hod), nebo jestli to už někdo neudělal, nebo aspoň nezkoušel, ať vím do čeho jdu ;-). Zkrátka hledám někoho, kdo má praktické zkušenosti s tímto RS v ČR.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0