Autor Zpráva
Yahoo
Profil *
Ahoj, prosim poradte jak, nejlepe pomoci css vycentrovat na tuto stranku ?
Predem dik za radu.
Taps
Profil
Yahoo
Já ji mám vycentrovanou..jinak návod na vycentrování stránky najdeš např. na http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Yahoo
Profil *
dik. ja sem to chtel udelat pomoci align, ale to bylo v ie moc vpravo :(
Dife
Profil
<body style="align: left;">



<div style="display: table; width: 100%; height: 100%; position: absolute;">
<div style=" position: absolute; top: 50%; left: 50%; display: table-cell; vertical-align: middle;">
<div class="greenBorder" style="position: relative; top: -50%; left: -50%;">
any text<br>
any height<br>
any content, for example generated from DB<br>
everything is vertically centered
</div>
</div>
</div>
Dife
Profil
jo musim ukoncit <body>

</body>

jsem to yapomnel kopirovat
Manq
Profil
Dife
Proč radíš takovéhle ptákoviny?
Dife
Profil
Manq

hah to chces rict ze toco najdu na jakpsat web jsou ptakoviny.. novinka Proste ptakovina ale funguje.
Manq
Profil
Dife
Tak jsem to nemyslel. On chtěl vycentrovat stránku na střed. Už delší dobu se to dělá pomocí text-align:center; pro body a margin:0 auto; pro obalový DIV. Ty mu zbytečně radíš pozicování.
Dife
Profil
Manq
jo no prectl jsem si nadpis.. dal jsem necetl.. :-)
Manq
Profil
Dife
Pro příště, prosím, čti celé příspěvky, než něco napíšeš, aby jsme se tu zase nemuseli dohadovat.
Dife
Profil
Manq
OK
stormer
Profil *
zdravim vsetkych,

mam problem s centrovanim sajty www.stormie.eu/sous problem je, ze som to robil pomocou frame a frameset, a ratal som s tym ze stranka bude vycentrovana na lavo, klient chce aby to bolo na stred a neviem s tym pohnut.

ak viete ako tak prosim poradte, dik za kazdu radu.
tiso
Profil
stormer - aj pre Teba platí ten môj návod (viď prvú reakciu od Taps-a), len miesto body a div bude frameset a frame...
stormer
Profil *
dik za radu, je to o nieco lepsie. pri aplikovani mi dreamweaver vypisal ze, frame nema ziadne row alebo column a standardne ich nastavil na 2, tusim pixeli, a v hornej casti stranky mi vznikol dalsi frame.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0