Autor Zpráva
pepepa
Profil *
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak by se dal pomocí PHP a MySQL udělat prográmek, který by v určitém čase z jedné tabulky databáze data smazal a přesunul část do jiné tabulky. lepší asi bude příklad : Do jedné stránky na webu by se z databáze načítala data - byla by to třeba stránka AKCE (bylo by tam zobrazeno datum a čas akce a třeba popis), ve chvíli, kdy by akce skončila, by se přesunulo datum akce do jiné tabulky databáze a to by se zobrazovalo na stránce STALO SE... Načítání, zobrazení i editaci bych zvládl, jen s tím mazáním a přesunem si nevím rady. předem Vám moc děkuji za pomoc.
Joker
Profil
pepepa
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak by se dal pomocí PHP a MySQL udělat prográmek, který by v určitém čase z jedné tabulky databáze data smazal a přesunul část do jiné tabulky.
Dalo, stačí napsat příslušný skript a pomocí CRON ho v nějakých intervalech spouštět.

byla by to třeba stránka AKCE (bylo by tam zobrazeno datum a čas akce a třeba popis), ve chvíli, kdy by akce skončila, by se přesunulo datum akce do jiné tabulky databáze a to by se zobrazovalo na stránce STALO SE
Ovšem tohle je blbost dělat dvěma tabulkami.
Na to stačí jediná tabulka, ze které se bude vybírat podle nějakých podmínek.
pepepa
Profil *
No dobře, já jsem si to myslel, že je zbytečné mít dvě tabulky, ale hlavní je, jak to z jednoho řádku přesouvat do jiného a jak to mazat v určitém čase

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0