Autor Zpráva
Pajka
Profil *
Ahoj. Po nějakém čase řeším jeden malý problémek...
Kdysi jsem měl stránky, kde bylo horizontální menu řešeno tabulkou. Tabulka měla danou velikost a v každé buňce byly DIVy, které měly nastavenou šířku 100%, takže každý se přizpůsobil obsahu (délce odkazů) a zároveň se všechny natáhly tak, aby vyplnily prostor tabulky.
Stejný efekt se mi bez pomoci tabulky nepodařilo udělat. Zkoušel jsem snad všechno...

Teď se k tomu vracím a docela bych to potřeboval vyřešit. Zkoušel jsem to s pomocí nafloatovaných položek li (nečíslovaného seznamu ul), ale nedošel jsem na to, jak bych to naučil roztahovat se. Zkoušel jsem to i s pomocí divů, ale prostě jsem na to nedošel...

Obracím se proto na vás...
odkaz
habendorf
Tabulka měla danou velikost a v každé buňce byly DIVy, které měly nastavenou šířku 100%

Tak to mi celkem uniká, na co tam ty divy byly. Myslím že do menu se více hodí odkazy.

Základní otázkou je, jak mají odkazy v menu vypadat - zda mají mít stejnou šířku, nebo stejný padding. Na tom záleží další postup.
Pajka
Profil *
stejný padding. Ty divy tam byly už ani nevím proč, měl jsem to tak asi před 4 lety, o to tu ale nejde...
habendorf
stejný padding

Tak to je průšvih. Pro normální prohlížeče přes display:table-xxx, pro IE mě nic kloudného nenapadá. Asi budeš muset zůstat u tabulky.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: