Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Chtěl bych dát někam na web soubor 112 MB *.avi, kde by byl ke stažení a nemusel bych ho vypalovat a posílat poštou.
Zatím mne pouze napadlo, založit si schránku na Centrumu a dát to tam. Ty velké přílohy ale budou prý fungovat od 1.5.
Nemáte někdo nějaký tip? Vlastní server také nemohu rozjet, jsem za routerem, který to nepustí.
Martin Kuželka
Profil
Jestli máš někde FTP účet, tak to hoď tam...
Martin Kuželka
Profil
Nebo zkus http://www.sendthisfile.com .
Kráťa
Profil
Martin Kuželka
účet mám pouze na Webuzdarma :-(
Ten sendthisfile to je něco jako funguje ta úschovna?
Ještě mě teď napadlo, že by to možná šlo poslat jako fileasmessage v Mirandě, to by ale musela mít druhá strana tento plugin a nebylo by to dostupné všem, jelikož někdo má jiného kecálka.
Martin Kuželka
Profil
Verze zdarma ti umožní uploadnout neomezeně velký soubor, který u nich zůstane 3 dny. Ještě je tam limit na 3 stažení jednoho souboru.
Dudo
Profil
a neslo by to dat na fbi.cz? tam je priestor az 200MB.
odix
Profil *
lpiu
skaff
Profil
zaregistruj si placenou doménu. 200 kč za rok tě nezabije. pipni.cz 2000mb
Martin Kuželka
Profil
zaregistruj si placenou doménu. 200 kč za rok tě nezabije. pipni.cz 2000mb

To je fakt rada nad zlato. Kráťa potřebuje jednorázově někomu "předat" 112MB soubor a ty mu tady radíš, aby si zaplatil doménu, není to zbytečný?

P.S.: Free Pipni nemá 2000MB ale jenom 500MB...
Spikee
Profil
Na Gmail môžeš pomocou nejakého programu uploadovať súbory.
Kráťa
Profil
Já už o té registraci i uvažoval. Že bych si udělal doménu *.net za ty dvě stovky, jenže jsem se k tomu ještě nedokopal. To ale fakt vůbec neřeší tuto věc. Než bych to spáchal, tak to rozjedou na tom Centrumu (asi možná snad) a nebo nějakou tu úschovnu, jenže tam je ještě problém v tom, že si to človíček, co neumí anglicky nebude umět vyzvednout.
flz
Profil
www.yousendit.com a problem je vyrieseny
SuE
Profil
předejte si to mailem na centrum.cz :-)
povolují přílohu až 600MB ...
noname
Profil *
no nevím jak vám ale já posílal párkrát několik fotek najednou (asi 30M ) přes centrum a málem jsem zešedivěl než jsem to dostal k příjemci a tom mám docela fofr net...... to by bylo rychlejší to vypálit a poslat to poštou :-))))
...nic ve zlým....:-)
Yuhů
Profil
a neni přesně na tohle určenej ten novej program Googlu? Já jsem to teda nestudoval, ale možná by stálo za to mrknout na to.

https://upload.video.google.com/
Kráťa
Profil
Tak jsem se mrknul, asi ano. Problém je jen v tom, že si to tam človíček, co neumí anglicky, nebo nějaký začátečník nebude umět stáhnout. :-(
Jan Václavík
Profil
rozsegmentuj to na 3 díly po 40mb-udělej si na wz 3 účty a naházej to tam... nebo přes mail s pomocí P2M ale s tim nemam moc velký zkušenosti
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0