Autor Zpráva
Zdeněk Košťál
Profil
Hezké nedělní odpoledne,
měl bych tu dotaz. Nevím, jak smazat účet v Google Analytics, odkaz "Delete" vlastně není odkaz a nevím co udělat, aby odkazem byl :-). Dříve jsem v tom sledoval jeden svůj starý web, ale už ho tam nechci a pořád se mi to nedaří smazat. Napadlo mě, že to nejde smazat do té doby, dokud to přijímá data. Takže jsem smazal tady JS kód na webu, ale Google stále vesele přijímá data. (Tedy spíše nepřijímá, jsou tam nuly, ale píše to "Receiving Data"). Nikde jsem nenašel způsob, jak by to šlo smazat. Pokud se to někomu podařilo, byl bych rád za návod. Díky.
Tomáš Hlaváček
Profil *
Tak to by mě zajímalo, proč ten text "delete" není odkazem - mě to jde bez problémů, u každého webu je "delete" aktivní a po kliknutí a odsouhlasení dojde opravdu ek smazání webu.
Kajman_
Profil *
A jste správce toho webu nebo jen prohlížeč dat?
Zdeněk Košťál
Profil
Kajman_

Jsem správcem webu.
LukCZ
Profil *
Mám tentýž problém, založil jsem účet, ale nakonec neumístil na stránky ani kod a teď bych se ho rád zbavil, ale nejde to.
Keilew
Profil
A neděje se to, že na link Delete klikáte jak vzteklý a je to jakobyste klikali místo na odkaz na text?
V aplikacích Googlu je přeajaxováno. Docela často mi pomůže prostě jen jinej prohlížeč nebo vypnout proxy apod. a zkoušet dokud se ten ajax nechytne...
Zdeněk Košťál
Profil
Keilew

Zkoušel jsem samozřejmě i ve Firefoxu a IE. Problém je, že to je text, odkaz to není. Je tam pouze text "Delete", což je hezké, nicméně krapet neúčinné.
djlj
Profil
Taky analytics nepoužívám už pěkně dlouho a mám to tam úplně stejně. Pro ostatní nevěřící tu mám obrázek:

edie
Profil *
vyřešili jste tento problém nebo ne? mám stejný problém :/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0